"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 79 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қазандағы N 273 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 05 қарашада N 4333 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 333 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013.01.03 N 333 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Әкімшілік рәсімдер туралы" және
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы
N 79 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-5-178 санымен тіркелген, 2012 жылғы 12 сәуірде "Қармақшы таңы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының
1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
Қаулының 1-қосымшасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ерсұлтановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің
уақытша міндетін атқарушы                    Б. Сәрменбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының Қармақшы
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны бас дәрігері
Нысанбаев Бақытжан Сағилатұлы
____________ "30" қазан 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Қармақшы
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
Бердібеков Нұрдаулет Кежебаевич
_______________ "30" қазан 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі
Қызылорда Облыстық Ішкі Істер Департаментінің
Қармақшы аудандық Ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығы
Утенов Берік Салайдинұлы
_______________ "30" қазан 2012 жыл

о внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского от 28 марта 2012 года за N 79 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 30 октября 2012 года N 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 ноября 2012 года N 4333. Утратило силу постановлением акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 03 января 2013 года N 333
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 03.01.2013 N 333.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  "Об административных процедурах" и "О нормативных правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Кармакшинского района
от 28 марта 2012 года N 79 "О проведении призыва граждан
на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре
2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-7-178, опубликовано в
газете "Қармақшы таңы" от 28 октября) внести следующие изменения:
внесено изменение в текст пункта 2 на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в название приложения 1 на казахском языке, название приложения 1 на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постанавления возложить на заместителя акима района Ерсултанова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
аким Кармакшинского района                      Сарменбаев Б.
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Кармакшинская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Нысанбаев Бақытжан Сагилаулы
____________ "30" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Кармакшинского района
Кызылординской области"
Бердибеков Нурдаулет Кежебаевич
____________ "30" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренных дел
Кармакшинского района
Департамент внутренних дел
Кызылординской области
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан"
Утенов Берик Салайдинулы
____________ "30" октября 2012 год