"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 52-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 30 қаңтардағы N 10-6-202 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 342 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 397 071 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 786 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 529 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 602 832 мың теңге;
2) шығындар – 4 394 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 99 507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 723 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 392 мың теңге:
қарыздар түсімі – 99 507 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2012 года N 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 января 2012 года за N 10-6-202. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 23 декабря 2011 года N 342 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 11 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 397 071 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 786 991 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 529 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 602 832 тысяч тенге;
2) затраты – 4 394 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 784 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 99 507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 723 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90 392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 90 392 тысяч тенге;
поступление займов – 99 507 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 9 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.04.23 N 5-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
1) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 31 281 мың теңге;
2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 15 750 мың теңге;
3) арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 8 002 мың теңге;
4) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 75 777 мың теңге;
5) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 65 074 мың теңге;
6) білім саласына барлығы 22 218 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 12 291 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге 9 927 мың теңге;
7) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 10 711 мың теңге;
8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 30 029 мың теңге;
9) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға барлығы 47 478 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 25 184 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 11 144 мың теңге;
жастар тәжірибесіне 11 150 мың теңге;
10) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге 4 858 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
"Самара- Шымкент" - "Аққошқар-Жаңадария" автомобиль жолын қайта жаңғыртуға 203 510 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 99 507 мың теңге.".
аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

погашение займов – 9 115 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-0.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2012 N 5-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий 31 281 тысяч тенге;
2) для реализации мер социальной поддержки специалистов 15 750 тысяч тенге;
3) на предоставление специальных социальных услуг 8 002 тысяч тенге;
4) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения 75 777 тысяч тенге;
5) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 65 074 тысяч тенге;
6) на образование всего 22 218 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 12 291 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 9 927 тысяч тенге;
7) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 10 711 тысяч тенге;
8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 30 029 тысяч тенге;
9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 всего 47 478 тысяч тенге, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы 25 184 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости населения 11 144 тысяч тенге;
для молодежной практики 11 150 тысяч тенге;
10) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 4 858 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в следующих размерах:
на реконструкцию автомобильной дороги "Самара - Шымкент"- "Аккошқар-Жанадария" 203 510 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 99 507 тысяч тенге.".
приложение 145 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.

16260
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2592875
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
331556
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2130943
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51038
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18979
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
267964
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64410
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68

16260
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2592875
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
331556
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2130943
006
Дополнительное образование для детей
51038
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18979
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
267964
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
64410
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68

004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
10767
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25244
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
400683
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5192
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
282050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
15630
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
9350
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
36126
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
52335
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
211448
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
119757
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10767
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25244
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
400683
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5192
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
282050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
15630
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
9350
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
36126
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
52335
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
211448
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
119757
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
300
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3445
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
46948
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1685
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10261
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10825
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2140
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11552
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83506
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17065
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
15750
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7623
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2140
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
893
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8754
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31281
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33625
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
300
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3445
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
46948
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1685
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10261
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10825
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2140
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11552
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83506
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17065
099
Реализации мер социальной поддержки специалистов
15750
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7623
006
Организация санитарного убоя больных животных
2140
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
893
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8754
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31281
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33625
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

22310
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11315
12
Көлiк және коммуникация
473975
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28474
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
203510
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
241502
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
489
13
Өзгелер
26230
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8943
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
293
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
4858
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
1500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10636
14
Борышқа қызмет көрсету
2177
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2177
15
Трансферттер
3955
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3955
Таза бюджеттік кредиттеу
92784
Бюджеттік кредиттер
99507
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99507

22310
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11315
12
Транспорт и коммуникации
473975
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах район-ного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
28474
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
203510
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
241502
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
489
13
Прочие
26230
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8943
003
Поддержка предпринимательской деятельности
293
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4858
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10636
14
Обслуживание долга
2177
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2177
15
Трансферты
3955
452
Отдел финансов района (города областного значения)
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с переда-чей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3955
Чистое бюджетное кредитование
92784
Бюджетные кредиты
99507
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99507