"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде N 10-6-208 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24 N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы N 16 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 535 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 881 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 646 023 мың теңге;
2) шығындар – 4 564 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 100 355 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 107 078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 723 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97 963 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2012 года N 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2012 года N 10-6-208. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 28 марта 2012 года N 16 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 11 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4, от 18 января 2012 года N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 535 590 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 881 991 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 857 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 646 023 тысяч тенге;
2) затраты – 4 564 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 355 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 107 078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 723 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 963 тысяч тенге;

қарыздар түсімі – 106 788 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 460 мың теңге.".
3-1-тармақтың 1), 2), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 24 205 мың теңге;".
"2) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 16 308 мың теңге;".
"9) Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға барлығы 50 222 мың теңге, оның ішінде:
жастар тәжірибесіне 13 894 мың теңге;".
4-1 тармақтың үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 106 788 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-6 тармақпен толықтырылсын:
"1-6. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 130 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Еңбекпен қамту бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 95 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 2600 мың теңге қысқартылып, аталған сома ауыстырылсын:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 1 900 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 200 мың теңге.

поступление займов – 106 788 тысяч тенге;
погашение займов – 9 115 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 31 460 тысяч тенге.".
подпункты 1), 2), 9) пункта 3-1 изложить в новой редакции:
"1) на проведение противоэпизоотических мероприятий 24 205 тысяч тенге;".
"2) для реализации мер социальной поддержки специалистов 16 308 тысяч тенге;".
"9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости-2020 всего 50 222 тысяч тенге, в том числе:
для молодежной практики 13 894 тысяч тенге;".
третьий абзац пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 106 788 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 1-6 следующего содержания:
"1-6. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 130 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Программа занятости".
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
сократить 95 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа".
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
сократить 2 600 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" и перевести указанную сумму:
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 1 900 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 500 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" 200 тысяч тенге.

3-1 тармақ мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 48 021 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жалағаш кентінде тұрғын үйлерге қосу үшін ауыз су құбырлары желілерінің құрылысына 180 735 мың теңге.".
аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ІV-сессиясының
төрағасы
Ж. ТУРЕМУРАТОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
К. СҮЛЕЙМЕНОВ

пункт 3-1 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости-2020 48 021 тысяч тенге.
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на строительство линий водопровода для подключения жилых домов поселок Жалагаш 180 735 тысяч тенге.".
приложение 145 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІV-сессии
Жалагашского районного
маслихата
Ж. ТУРЕМУРАТОВ
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
195
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2606493
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
342126
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2133749
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51038
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты

527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
195
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16503
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2606493
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
342126
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2133749
006
Дополнительное образование для детей
51038
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
273767
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
66564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
10767
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28743
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
511523
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
48021
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
273767
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
66564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10767
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28743
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
511523
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
48021
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

84137
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17153
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
16308
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10409
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2140
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
973
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1372
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9627
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24205
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24630
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13398
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11232
12
Көлiк және коммуникация
477195
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29474
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
203510
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
243402
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
809
13
Өзгелер
29935
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9066
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
293
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

84137
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17153
006
Капитальные расходы государственного органа
1950
099
Реализации мер социальной поддержки специалистов
16308
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10409
006
Организация санитарного убоя больных животных
2140
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
973
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1372
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9627
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24205
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24630
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
13398
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11232
12
Транспорт и коммуникации
477195
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
29474
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
203510
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
243402
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
809
13
Прочие
29935
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9066
003
Поддержка предпринимательской деятельности
293
004
Капитальные расходы государственного органа
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета