"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 7-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 22 маусымдағы 10-6-213 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 681 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 004 223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 669 600 мың теңге;
2) шығындар – 4 757 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 100 356 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 107 078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97 964 мың теңге;
қарыздар түсімі – 106 788 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 78 717 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-81-91-10 және 1-11 тармақтармен толықтырылсын:
"1-8. "Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" санаты бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2012 года N 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2012 года за N 10-6-213. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 12 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4, от 18 января 2012 года N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 681 399 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1004 223 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 857 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 669 600 тысяч тенге;
2) затраты – 4 757 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 356 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 107 078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 964 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -97 964 тысяч тенге;
поступление займов - 106788 тысяч тенге;
погашение займов - 9 114 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 78 717 тысяч тенге.".
дополнить пунктами 1-81-91-10 и 1-11 следующего содержания:
"1-8. По категории "Используемые остатки бюджетных средств":

"Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары" ішкі сыныбындағы 47 257 мың теңге:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламаға бағытталсын;".
"1-9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша жеке табыс салығы 25 377 мың теңгеге, мүлiкке салынатын салықтар 92 855 мың теңгеге, көлiк құралдарына салынатын салық 2 000 мың теңгеге, кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар 2 000 мың теңгеге, барлығы 122 232 мың теңгеге көбейтілсін;".
"1-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 300 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 6 659 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 50 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 299 мың теңге;
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 427 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 547 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 589 мың теңге;".
"1-11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 78 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 122 мың теңге;
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

47 257 тысяч тенге в подклассе " Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода" направить:
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Строительство жилья;".
"1-9. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2012 год по индивидуальному подоходному налогу на 25 377 тысяч тенге, по налогу на имущество на 92 855 тысяч тенге, по налогу на транспортные средства на 2 000 тысяч тенге, по сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности на 2 000 тысяч тенге, всего 122 232 тысяч тенге;".
"1-10. Из расходов бюджета района на 2012 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 1 300 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 6 659 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 50 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 299 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 427 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 547 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных" 589 тысяч тенге;".
"1-11. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2012 год направить на следующее бюджетные программы:
В функциональной группе "Государственные услуги общего характера":
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения) )" 78 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 122 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":

"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 221 мың теңге;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 638 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 150 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 971 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 160 мың теңге;
"Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламаға 100 мың теңге;
"Қорғаныс" деген функционалдық топта:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою" деген бюджеттік бағдарламаға 250 мың теңге;
"Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 345 мың теңге;
"Жалпы бiлiм беру " деген бюджеттік бағдарламаға 2 256 мың теңге;
"Балаларға қосымша бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 938 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламаға 20 626 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" деген бюджеттік бағдарламаға 1 505 мың теңге;
"Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 327 мың теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 2 221 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 1 638 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 150 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения) " 2 971 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 160 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" 100 тысяч тенге;
В функциональной группе "Оборона":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения) " 250 тысяч тенге;
В функциональной группе "Образование":
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" 345 тысяч тенге;
в бюджетную программу " Общеобразовательное обучение" 2 256 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Дополнительное образование для детей" 938 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу " Строительство и реконструкция объектов образования" 20 626 тысяч тенге;
В функциональной группе "Социальная помощь и социальное обеспечение":
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 1 505 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Обеспечение деятельности центров занятости" 327 тысяч тенге;
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":

"Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 2 120 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 600 мың теңге;
"Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" деген бюджеттік бағдарламаға 350 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 1 470 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Тұрғын үй салу" деген бюджеттік бағдарламаға 10 000 мың теңге;
"Коммуналдық шаруашылықты дамыту" деген бюджеттік бағдарламаға 1 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламаға 2 000 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 50 924 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламаға 6 400 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 47 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" деген бюджеттік бағдарламаға 7 119 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 3 272 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 186 мың теңге;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 2 120 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 600 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Содержание мест захоронений и погребение безродных" 350 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 1 470 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Строительство жилья" 10 000 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Развитие коммунального хозяйства" 1 000 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 2 000 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 50 924 тысяч тенге;
В функциональной группе "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 6 400 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание " 500 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа" 47 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 7 119 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" 3 272 тысяч тенге;
В функциональной группе "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 186 тысяч тенге;
В функциональной группе "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":

"Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 4 000 мың теңге;
"Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға 7 778 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 650 мың теңге;".
аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының VІІ-сессиясының
төрағасы                                   Р. АЛИЕВА
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                       К. СҮЛЕЙМЕНОВ

в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 4 000 тысяч тенге.
В функциональной группе "Транспорт и коммуникации":
По администратору бюджетных программ "По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" 7 778 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности " 650 тысяч тенге;".
приложение 145 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VІІ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                  Р. АЛИЕВА
Секретарь
Жалагашского районного
маслихата                                  К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

19587
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
195
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
2110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2623999
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
342471
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2129346
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51976
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

19587
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
195
018
Капитальные расходы государственного органа
160
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16503
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
2110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2623999
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
342471
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2129346
006
Дополнительное образование для детей
51976
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

9927
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20626
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
283912
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
66564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19585
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11471
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29743
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
541237
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
019
Тұрғын үй салу
57257
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9927
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20626
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283912
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
66564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19585
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11471
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29743
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
541237
467
Отдел строительства района (города областного значения)
019
Строительство жилья
57257
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)