"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 02 тамыздағы N 9-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 22 тамызда 10-6-215 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 321 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013.01.24  N 321 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 17 шілдедегі N 42 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-200 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 2-3, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 665 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 004 223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 653 283 мың теңге;
2) шығындар – 4 741 117 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 100 356 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 107 078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 97 964 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 02 августа 2012 года N 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 августа 2012 года за N 10-6-215. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 января 2013 года N 321)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.01.2013 N 321).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2012 года N 42 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 51-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-200, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 12 января 2012 года N 2-3, от 14 января 2012 года N 4, от 18 января 2012 года N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 665 082 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 004 223 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 857 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 653 283 тысяч тенге;
2) затраты – 4 741 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 356 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 107 078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 964 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -97 964 тысяч тенге;

қарыздар түсімі - 106 788 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 78 717 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-12 тармақпен толықтырылсын:
"1-12. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 375 мың теңге, "Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 33 432 мың теңге, барлығы 33 807 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 914 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
3-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
"Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" бюджеттік бағдарламасына 5 338 мың теңге;
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарламасына 101 922 мың теңге.".
4-3-тармақ алынып тасталсын.
аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Р.Досмагамбетов) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ІХ-сессиясының
төрағасы                             М. ЕСПАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                   К. СҮЛЕЙМЕНОВ

поступление займов - 106 788 тысяч тенге;
погашение займов - 9 114 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 78 717 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 1-12 следующего содержания:
"1-12. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 375 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения", 33 432 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение", всего 33 807 тысяч тенге и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомс-твенных государственных учреждений и организаций".
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
сократить 914 тысяч тенге с бюджетной программы "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида".
пункт 3-2 изложить в следующей редакции:
"3-2. Учесть, что в бюджет района на 2012 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
в бюджетную программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 5 338 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 101 922 тысяч тенге.".
пункт 4-3 исключить.
приложение 14 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Р.Досмагамбетов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІХ-сессии
Жалагашского районного
маслихата                              М. ЕСПАНОВ
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                    К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата

19587
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
195
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
2110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
477
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8759
04
Бiлiм беру
2623999
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
342096
021
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
2597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2095914
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51976
064
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
27432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

19587
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
195
018
Капитальные расходы государственного органа
160
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16503
004
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
2110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
477
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8759
04
Образование
2623999
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
342096
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2597
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2095914
006
Дополнительное образование для детей
51976
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского
27432
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19221
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

9292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10711
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33807
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20626
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
280937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
66564
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
68
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
17610
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
385
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34017
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23274
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

9292
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10711
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9927
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33807
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20626
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
280937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
66564
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
68
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17610
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
385
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34017
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23274
023
Обеспечение деятельности центров занятости

2185
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10349
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10756
003
Жастар саясаты саласындағы өңiрлiк бағдарламаларды iске асыру
2140
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1162
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15617
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83734
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17153
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
16308
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10595
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1551
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
973
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1372
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9627
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24205
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28630
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17398
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11232
12
Көлiк және коммуникация
484546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

2185
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10349
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10756
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2140
006
Капитальные расходы государственного органа
1162
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15617
004
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83734
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17153
006
Капитальные расходы государственного органа
1950
099
Рализации мер социальной поддержки специалистов
16308
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10595
006
Организация санитарного убоя больных животных
1551
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
973
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1372
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9627
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24205
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28630
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
17398
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11232
12
Транспорт и коммуникации
484546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах