2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4382 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 609 532 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 183 839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8039 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 414 277 мың теңге;
2) шығындар – 5 653 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 795 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 182 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –166 403 мың теңге;
қарыздар түсімі – 182 636 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 233 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 519 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы "Басқа да салықтық емес түсімдер" ішкі сыныбы бойынша 2 461 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.04.2013 N 18-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

О бюджете района на 2013-2015 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2012 года N 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 января 2013 года за N 4382. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 609 532 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 183 839 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 039 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 414 277 тысяч тенге;
2) затраты – 5 653 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 795 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 182 636 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166 403 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 166 403 тысяч тенге;
поступление займов – 182 636 тысяч тенге;
погашение займов –16 233 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 46 519 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-1. Увеличить годовой прогноз доходов бюджета района на 2013 год по по подклассу "Прочие неналоговые поступления" на 2 461 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2013  N 18-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

1-2. "Жалағаш ауданы әкімдігінің қаулысына 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 5 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешімін іске асыру туралы" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы N 45 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 7 140 мың теңге, облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 770 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 975 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 150 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ақпараттық жүйелер құру" деген бюджеттік бағдарламаға 12 мың теңге, "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 138 мың теңге болып ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 12 291 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 20 февраля 2013 года N 45 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2013 года N 5 "О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета 7 140 тысяч тенге и неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные за счет средств областного бюджета 2 770 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
1-3. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
сократить 1 975 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
сократить 150 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" и перевести 12 тысяч тенге в бюджетную программу "Создание информационных систем", 138 тысяч тенге в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 12 291 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
Утвердить расходы направленные на увеличение средств по бюджетным программам бюджета района на 2013 год согласно приложению 11.

Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы 295 554 мың теңгеге және "Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар" ішкі сыныбы 8 мың теңгеге, барлығы 295 562 мың теңгеге көбейтілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.04.2013 N 18-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.08.2013 N 24-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 3 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 58 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" деген бюджеттік бағдарламадан 2 648 мың теңге;
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша өзара ауыстырылатын шығыстар тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.04.2013 N 18-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
1-4. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Налоги на имущество" на 295 554 тысяч тенге и по подклассу "Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета" на 8 тысяч тенге, всего 295 562 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2013  N 18-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.08.2013 N 24-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.10.2013  N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-5. Из расходов бюджета района на 2013 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
3 000 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида";
По администратору бюджетных программ "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
58 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
2 648 тысяч тенге с бюджетной программы "Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета;
Утвердить взаимозаменяемые расходы по бюджетным программам бюджета района на 2013 год согласно приложению 12.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2013  N 18-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

1-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар" ішкі сыныбынан 110 мың теңге азайтылып, аталған сома "Басқа да салықтар" ішкі сыныбына ауыстырылсын;
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 9 952 мың теңге;
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi" деген бюджеттік бағдарламаға 6 614 мың теңге.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-8. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Жеке табыс салығы" ішкі сыныбы 11 200 мың теңгеге, "Ойын бизнесіне салық" ішкі сыныбы 76 мың теңгеге, "Басқа да салықтар" ішкі сыныбы 70 мың теңгеге, "Мемлекеттiк баж" ішкі сыныбы 760 мың теңгеге, "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы 13 934 мың теңгеге, барлығы 26 040 мың теңгеге азайтылсын.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 280 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 816 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 382 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 460 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

1-6. Уменьшить с годового прогноза дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности" на 110 тысяч тенге и перевести указанную сумму в подкласс "Прочие налоги.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013  N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-7. Дополнительные расходы на увеличение средств бюджета района на 2013 год направить на следующие бюджетные программы:
В функциональной группе "Жилищно-коммунальное хозяйство":
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" 9 952 тысяч тенге;
В функциональной группе "Прочие":
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 6 614 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-8. Уменьшить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Индивидуальный подоходный налог" на 11 200 тысяч тенге, по подклассу "Налог на игорный бизнес" на 76 тысяч тенге, по подклассу "Прочие налоги" на 70 тысяч тенге, по подклассу "Государственная пошлина" на 760 тысяч тенге, по подклассу "Hалоги на имущество" на 13 934 тысяч тенге, всего на 26 040 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013  N 27-4(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).  01.01.2013).
1-9. Из расходов бюджета района на 2013 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
280 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
816 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
382 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования";
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
460 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения";
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 006 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 3 643 мың теңге;
"Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 614 мың теңге;
"Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 17 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламадан 434 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 271 мың теңге;
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.08.2013 N 24-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-10. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 153 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 114 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 254 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 20 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

1 006 тысяч тенге с бюджетной программы "Освещение улиц населенных пунктов";
3 643 тысяч тенге с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов";
614 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог";
17 тысяч тенге с бюджетной программы "Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок";
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
434 тысяч тенге с бюджетной программы "Функционирование районных (городских) библиотек";
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
1 271 тысяч тенге с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных";
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.08.2013  N 24-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-10. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
сократить 153 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
сократить 114 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 1 254 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
сократить 20 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":

"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттің орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 230 мың теңге, "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" деген бюджеттік бағдарламадан 63 мың теңге қысқартылып, аталған сомалар "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламаға 73 мың теңге, "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 220 мың теңге болып ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.08.2013 N 24-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-11. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша:
1) "Көлiк құралдарына салынатын салық" ішкі сыныбының жылдық жоспары 1 225 мың теңгеге көбейтілсін;
2) келесі салық түсімдерінің жылдық жоспарлары азайтылсын:
"Жер салығы" ішкі сыныбы 182 мың теңгеге;
"Кәсiпкерлiк және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар" ішкі сыныбы 285 мың теңгеге,
"Мемлекеттiк баж" ішкі сыныбы 758 мың теңгеге.
Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 26-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
1-12. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламаларының шығындары бойынша 18 934 мың теңге қысқартылсын.
Ескерту. Шешім 1-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. Аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.
3. 2013-2014 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2013 жылға арналған кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының шығыстары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

сократить 230 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)", 63 тысяч тенге с бюджетной программы "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" и перевести с указанной суммы 73 тысяч тенге в бюджетную программу "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим", 220 тысяч тенге в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.08.2013  N 24-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-11. По годовому прогнозу дохода бюджета района на 2013 год:
1) увеличить годовой план поступления по подклассу "Hалог на транспортные средства" на 1 225 тысяч тенге;
2) уменьшить годовой план поступления по следующим видам доходов:
по подклассу "Земельный налог" на 182 тысяч тенге;
по подклассу "Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности" на 285 тысяч тенге;
по подклассу "Государственная пошлина" на 758 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013 N 26-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
1-12. Сократить 18 934 тенге по расходам бюджетных программ бюджета района на 2013 год.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-12 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в бюджет района установлены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных программ на развитие бюджета района на 2013-2015 годы согласно приложению 4.
4. Утвердить расходы бюджетных программ аппаратов акима поселка, аульных округов на 2013 год согласно приложению 5.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год, согласно приложению 6.
6. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год согласно приложению 7.

7. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмек 6 472 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 3 086 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 19-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден 1 371 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін;
Ескерту. Шешім 7-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының психологтарына семинар-тренингін өткізу үшін 833 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен келесі көлемдегі ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 1 106 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

7. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год согласно приложению 8.
7-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на выплату материальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан 6 472 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
7-2. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 3 086 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013  N 19-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
7-3. Учесть, что сокращен целевой текущий трансферт предусмотренный на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев в бюджете района на 2013 год за счет средств областного бюджета на 1 371 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
7-4. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на проведение семинар-тренингов для психологов организаций образования 833 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
7-5. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 1 106 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-5 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.10.2013  N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

7-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға бөлінген нысаналы даму трансферттен 7 850 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін;
2013 жылға арналған аудан бюджетінен қысқартылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындар тізбесі 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 7-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7-7. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен қаралған төмендегі ағымдағы нысаналы трансферттен қысқартылғаны ескерілсін:
"Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 285 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 26-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға 21 305 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға 1 573 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 08.05.2013 N 19-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 3 783 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға 9 398 мың теңге.

7-6. Учесть, что с целевого трансферта на развитие выделенных за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год для развития системы водаснабжения и водоотведения сокращены 7 850 тысяч тенге;
утвердить перечень бюджетных программ подлежащих к сокращению с бюджета района на 2013 год согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-6 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.10.2013  N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
7-7. Учесть, что сокращен целевой текущий трансферт предусмотренный в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета:
285 тысяч тенге с бюджетной программы "Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-7 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013  N 26-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
8. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год согласно приложению 9.
8-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на реконструкцию автомобильных дорог районного значения 21 305 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
8-2. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 1 573 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08.05.2013  N 19-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
8-3. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 3 783 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов 9 398 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 8-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.08.2013 N 24-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен қаралған төмендегі ағымдағы нысаналы трансферттерден қысқартылғаны ескерілсін:
"Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету" деген бюджеттік бағдарламадан 16 мың теңге;
"Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру" деген бюджеттік бағдарламадан 41 950 мың теңге;
"Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеу" деген бюджеттік бағдарламадан 3 428 мың теңге;
"Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту" деген бюджеттік бағдарламадан 9 179 мың теңге;
"Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру" деген бюджеттік бағдарламадан 932 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 999 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 26-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламаға 3 157 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
9. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.08.2013  N 24-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
8-4. Учесть, что сокращены целевые текущие трансферты предусмотренные в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета:
16 тысяч тенге с бюджетной программы " Предоставление специальных социальных услуг";
41 950 тысяч тенге с бюджетной программы "Реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы";
3 428 тысяч тенге с бюджетной программы "Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
9 179 тысяч тенге с бюджетной программы "Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования";
932 тысяч тенге с бюджетной программы "Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе";
1 999 тысяч тенге с бюджетной программы "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013  N 26-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
8-5. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджетную программу "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" 3 157 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-5 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013  N 27-4(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
9. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год согласно приложению 10.
9-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты в следующих размерах:

мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 52 811 мың теңге.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.07.2013 N 22-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
10. 2013 жылға арналған ауданның жергiлiктi атқарушы органының резервi 3 000 мың теңге болып бекітілсін.
10-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға берілген облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 22 983 мың теңге және республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 229 835 мың теңге нысаналы даму трансферттерінің қысқартылғаны ескерілсін.

бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 52 811 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.07.2013 N 22-2(вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 3 000 тысяч тенге.
10-1. Учесть, что из бюджета района на 2013 год сокращены целевые трансферты на развитие выделенные из средств областного бюджета 22 983 тысяч тенге и республиканского бюджета 229 835 тысяч тенге предусмотренные на строительство и реконструкцию объектов образования.

Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
XІV сессиясының төрағасы                    Д. Баймаханов
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                        К. Сүлейменов
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением  Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013  N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХІV-сессии
Жалагашского районного
маслихата                            Д. Баймаханов
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                  К. Сулейменов
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Бюджет района на 2013 год

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
213227
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31155
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16154
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2412
006
Тұрғын үй көмегі
3603
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
18831
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
198
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34886
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
53995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17714
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30288
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
485
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
924
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
1711973
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9003
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
213227
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
31155
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16154
005
Государственная адресная социальная помощь
2412
006
Оказание жилищной помощи
3603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34886
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
53995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17714
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30288
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
485
021
Капитальные расходы государственного органа
924
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1711973
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9003
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
65299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
180593
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16934
002
Ақпараттық жүйелер құру
527
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
195
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16902
02
Қорғаныс
2279
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2001
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
278
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1455
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1455
04
Бiлiм беру
2462485
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
262711
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
2093247
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
51320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19125
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
15667
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
65299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
180593
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16934
002
Создание информационных систем
527
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
195
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16902
02
Оборона
2279
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2001
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
278
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1455
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1455
04
Образование
2462485
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
262711
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
2093247
006
Дополнительное образование для детей
51320
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19125
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15667
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

20015
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
211908
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29826
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11772
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
12179
006
Тұрғын үй көмегi
14124
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
4566
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
246
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1090
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26534
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
70177
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
24015
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26953
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
685
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
101665
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9147
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
15630
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
9350
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
500
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8386
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

20015
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
211908
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
29826
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11772
005
Государственная адресная социальная помощь
12179
006
Жилищная помощь
14124
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4566
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
246
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1090
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26534
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
70177
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24015
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26953
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
685
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101665
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9147
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
15630
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
9350
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
500
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8386
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
58652
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
230626
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
121847
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
321
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
21803
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
48246
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
573
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4280
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1803
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10285
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10378
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
2290
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8800
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40615
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18870
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8361
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2483
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9601
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
58652
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
230626
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
121847
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
321
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
21803
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
48246
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
573
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4280
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1803
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10285
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10378
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2290
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8800
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40615
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18870
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8361
006
Организация санитарного убоя больных животных
2483
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9601
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

1379
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1379
12
Көлiк және коммуникация
21305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының шығыстары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық окрутерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

1379
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1379
12
Транспорт и коммуникации
21305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 5
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
тыс. тенге
Порядковый номер
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,
поселка, села, сельского округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную  помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
Капитальные расходы государственного органа
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

19059
5992
30195
12908
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2013 жылы аудан бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер

19059
5992
30195
12908
Приложение 6
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год
Наименование
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 26-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы Сомасы мың теңге
Барлығы
148081
Жаңадан іске қосылатын санаторлық бала бақшаны ұстау
39661
Білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторларды ұстау

Сноска. Приложение 7 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2013 N 26-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Наименование Сумма тыс.тенге
Всего
148081
Содержание вновь вводимых санаторных детских садов
39661
Содержание инспекторов по охране прав детей в организациях образования

821
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмек
12463
Жаңадан іске қосылатын мәдениет объектілерін ұстау
4947
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізу
85449
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
2801
Білім беру ұйымдарының психологтарына семинар-тренингін өткізу
833
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
1106
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы
118953
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1327
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
96321
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға
21305
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы Сомасы мың теңге
Барлығы
317542
Эпизоотияға қарсы шараларды жүргізу
45827
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
18757
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
7986
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
147731
Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
13617
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеу
7822
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
26564
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбек- ақыны арттыру
11644
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру
28196
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайту

821
Выплата материальной помощи отдельным категориям граждан
12463
Содержание вновь вводимых объектов культуры
4947
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
85449
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
2801
Проведение семинар-тренингов для психологов организаций образования
833
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1106
Приложение 8
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год
Сноска. Приложение 8 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.10.2013 N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Наименование Сумма (тыс.тенге)
Всего
118953
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1327
Развитие системы водоснабжения
96321
Реконструкция автомобильных дорог районного значения
21305
Приложение 9
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год
Сноска. Приложение 9 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма тыс. тенге
Всего
317542
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45827
Реализации мер социальной поддержки специалистов
18757
Предоставление специальных социальных услуг
7986
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147731
Реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
13617
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7822
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
26564
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11644
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
28196
Увеличение штатной численности местных исполнительных органов

9398
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
10-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы
1359728
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

9398
Приложение 10
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год
Сноска. Приложение 10 в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013 N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование Сумма (тыс. тенге)
Всего
1359728
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

200000
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11200
Ауданның елді мекендерінің ауыз сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1148528
2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 11-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 15-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.04.2013 N 18-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 26.08.2013 N 24-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы Барлығы
Шығыстар

200000
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11200
Развитие системы водоснабжения
1148528
Приложение 11
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы, направленные на увеличение средств по бюджетным программам бюджета района на 2013 год
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.02.2013 N 15-2 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2013  N 18-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 26.08.2013 N 24-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.10.2013 N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Наименование
Всего
Расходы

1861
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
650
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1400
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3978
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2223
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
344
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2309
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
929
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
380
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Көлiк және коммуникация
9492
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6192
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3300
Басқалар
4988
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
808
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
580
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2500
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 12-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша өзара ауыстырылатын шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.04.2013 N 18-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Шығыстар

1861
Капитальные расходы государственного органа
650
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16
Отдел строительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
1400
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
213
Капитальные расходы государственного органа
500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3978
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2223
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
344
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков сел, сельских округов
2800
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2309
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
929
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
380
Капитальные расходы государственного органа
500
Транспорт и коммуникации
9492
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6192
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3300
Прочие
4988
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
808
Капитальные расходы государственного органа
580
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2500
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Взаимозаменяемые расходы по бюджетным программам бюджета района на 2013 год
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2013  N 18-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.10.2013 N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Расходы

Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 25-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 27-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы Барлығы
Шығыстар

Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.10.2013 N 25-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 27-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Наименование
Расходы