"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы N 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 сәуірде N 10-7-152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-7-147 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қаңтарда N 2 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 6 432 511 мың теңге"; "оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 008 285 мың теңге";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 6 776 250 мың теңге";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -438 000 мың теңге";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
438 000 мың теңге".
Аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы                      Р. ҚҰТЫБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                    А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы кезекті
ІV сессиясының N 19 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сессиясының N 385 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2012 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2012 года за N 10-7-152. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года согласно со статьей 109 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛИ:
1. В решение Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 385 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 10-7-147, опубликован в газете "Жанақорған тынысы" 4 января 2012 года N 2) внести следующие изменения:
В пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 6 432 511 тысяч тенге"; "в том числе:
по налоговым поступлениям – 1 008 285 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 6 776 250 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -438 000 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
438 000 тысяч тенге".
Приложения 14 к решению изложить в редакции соответственно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
ІV сессии районного маслихата                Р. КУТЫБАЕВ
Секретарь районного маслихата                А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной ІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 27 марта 2012 года N 19
Приложение 1
к решению очередной ХХХХVI сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы