"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 мамырдағы N 45 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 25 мамырда N 10-7-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-7-147 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2012 жылғы 4 қаңтарда N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 509 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 008 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 458 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 491 856;
2) шығындар – 6 852 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 116 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 126 204 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 144 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) 459 799 мың теңге";
2) аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІ сессиясының төрағасы                        А. ЖӘНІБЕКОВ
Аудандық мәслихат хатшысы                          А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 мамырдағы кезектен тыс
VІ сессиясының N 45 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сессиясының N 385 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2012 года N 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 мая 2012 года за N 10-7-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 10-7-147, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 4 января 2012 года N 2) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 509 079 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 1 008 285 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 4 480 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 4 458 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 5 491 856 тысяч тенге;
2) затраты – 6 852 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 060 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 126 204 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 144 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 459 799 тысяч тенге";
2) приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции соответственно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
VІ сессии районного маслихата              А. ЖАНИБЕКОВ
Секретарь районного маслихата              А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной VІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 17 мая 2012 года N 42
Приложение 1
к решению очередной ХХХХVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

10116
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10727
5
Денсаулық сақтау
104
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
104
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
104
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
104
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
494665
2
Әлеуметтiк көмек
453710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
453710
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63943
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17245
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41740
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
111
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4950
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48685
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
190600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
25860
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19218
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40955
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40955
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37876
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3079
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
341426
1
Тұрғын үй шаруашылығы
88991
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
82621
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
300
027
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

10116
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10727
5
Здравоохранение
104
9
Прочие услуги в области здравоохранения
104
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
104
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
104
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
494665
2
Социальная помощь
453710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453710
002
Программа занятости
63943
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19958
005
Государственная адресная социальная помощь
17245
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41740
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
111
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4950
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48685
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
190600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25860
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19218
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40955
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37876
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3079
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
341426
1
Жилищное хозяйство
88991
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
82621
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
300
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020