"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 тамыздағы N 63 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 24 тамызда N 10-7-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-7-147 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы 2 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 706 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 208 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 458 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 488 897 мың теңге;
2) шығындар – 7 049 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 116 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 126 204 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 144 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
459 799 мың теңге;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ІХ
сессиясының төрағасы                        С. ЫСҚАҚОВ
Аудандық мәслихат хатшысы                   А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 тамыздағы кезектен тыс
ІХ сессиясының N 63 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сессиясының N 385 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 14 августа 2012 года N 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2012 года за N 10-7-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года N 10-7-147, опубликованного в номере 2 газеты "Жаңақорған тынысы" от 4 января 2012 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 706 120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 208 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 458 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 488 897 тысяч тенге;
2) затраты – 7 049 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 060 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 126 204 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 144 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
459 799 тысяч тенге;
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
ІХ сессии районного маслихата                 С. ЫСКАКОВ
Секретарь районного маслихата                 А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной ІХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 14 августа 2012 года N 63
Приложение 1
к решению очередной ХХХХVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

595
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10116
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
193017
5
Денсаулық сақтау
104
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
104
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
104
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
104
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
491398
2
Әлеуметтiк көмек
450263
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
450263
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
69456
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14900
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38493
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
111
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4650
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48685
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
181269
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
32123
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19218
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41135
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41135
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38076
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3059
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
355025
1
Тұрғын үй шаруашылығы

595
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10116
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
193017
5
Здравоохранение
104
9
Прочие услуги в области здравоохранения
104
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
104
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
104
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
491398
2
Социальная помощь
450263
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
450263
002
Программа занятости
69456
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19958
005
Государственная адресная социальная помощь
14900
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38493
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
111
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4650
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48685
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
181269
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32123
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19218
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41135
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38076
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3059
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
355025
1
Жилищное хозяйство