"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 қарашадағы N 84 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 қарашада N 4346 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-7-147 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы 2 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 893 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 297 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 458 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 584 805 мың теңге:
2) шығындар – 7 237 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 116 060 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 126 204 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 144 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
459 799 мың теңге";
2) аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІ сессиясының төрағасы                         С. ЫСҚАҚОВ
Аудандық мәслихат хатшысы                       А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 қарашадағы кезекті
ХІ сессиясының N 84 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сесссиясының N 385 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 ноября 2012 года N 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2012 года за N 4346. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунком 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 385 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированого в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 10-7-147, опубликованного в номере 2 газеты "Жаңақорған тынысы" от 4 января 2012 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 893 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 297 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 540 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 458 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 584 805 тысяч тенге;
2) затраты – 7 237 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 060 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 126 204;
погашение бюджетных кредитов – 10 144 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
459 799 тысяч тенге";
2) приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
ХІ сессии районного маслихата                 С. ЫСКАКОВ
Секретарь районного маслихата                 А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной ХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 16 ноября 2012 года N 84
Приложение 1
к решению очередной ХХХХVІ сесии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

43848
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43848
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29031
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
515
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14302
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
28623
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28623
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28623
2
Қорғаныс
3510
1
Әскери мұқтаждықтар
3510
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3510
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3510
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3426
1
Құқық қорғау қызметi
3426
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3426
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3426
4
Бiлiм беру
4750784
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
453387
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
345580
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
345112
025
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
468
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
107807
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
107807
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4007546
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4007546
003
Жалпы білім беру
3822928
006
Балаларға қосымша білім беру
126565
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
3624
064
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту

43848
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43848
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29031
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
515
018
Капитальные расходы государственного органа
14302
5
Планирование и статистическая деятельность
28623
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28623
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
28623
2
Оборона
3510
1
Военные нужды
3510
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3510
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3510
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3426
1
Правоохранительная деятельность
3426
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3426
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3426
4
Образование
4750784
1
Дошкольное воспитание и обучение
453387
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
345580
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
345112
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
468
464
Отдел образования района (города областного значения)
107807
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
107807
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4007546
464
Отдел образования района (города областного значения)
4007546
003
Общеобразовательное обучение
3822928
006
Дополнительное образование для детей
126565
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3624
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

54429
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
289851
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
289851
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52296
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37014
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
595
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5000
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10116
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
174103
5
Денсаулық сақтау
104
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
104
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
104
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
104
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
483902
2
Әлеуметтiк көмек
442767
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442767
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
68275
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету
26610
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9812
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38171
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
111
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4650
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48685
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
172486
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
33349
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

54429
9
Прочие услуги в области образования
289851
464
Отдел образования района (города областного значения)
289851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
52296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37014
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
595
012
Капитальные расходы государственного органа
5000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10116
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
174103
5
Здравоохранение
104
9
Прочие услуги в области здравоохранения
104
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
104
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
104
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
483902
2
Социальная помощь
442767
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442767
002
Программа занятости
68275
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
26610
005
Государственная адресная социальная помощь
9812
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38171
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
111
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4650
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48685
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
172486
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33349
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

9970
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26572
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9572
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
17000
14
Борышқа қызмет көрсету
3
1
Борышқа қызмет көрсету
3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
15
Трансферттер
11543
1
Трансферттер
11543
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11543
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
7588
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3955
3.Таза бюджеттік кредит беру
116060
Бюджеттік кредиттер
126204
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
126204
1
Ауыл шаруашылығы
126204
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
126204
008
Ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн бюджеттiк кредиттер
126204
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
10144
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
10144
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
10144
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
10144
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
10144
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-459799
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
459799
7
Қарыздар түсiмi
126204
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
126204
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
126204
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
126204
16
Қарыздарды өтеу
10144
1
Қарыздарды өтеу
10144
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
10144
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10144
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
343739
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
343739
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
343739
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
343739
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 қарашадағы кезекті
ХІ сессиясының N 84 шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
ХХХХVІ сессиясының N 385 шешіміне
4-қосымша
2012 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с Кент, ауылдық округтердің атауы Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау Барлығы
1
Жаңақорған к/ә

9970
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26572
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9572
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17000
14
Обслуживание долга
3
1
Обслуживание долга
3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
15
Трансферты
11543
1
Трансферты
11543
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11543
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
7588
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3955
3.Чистое бюджетное кредитование
116060
Бюджетные кредиты
126204
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
126204
1
Сельское хозяйство
126204
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
126204
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
126204
Погашение бюджетных кредитов
10144
5
Погашение бюджетных кредитов
10144
01
Погашение бюджетных кредитов
10144
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
10144
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
10144
5. Дефицит бюджета (профицит)
-459799
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
459799
7
Поступления займов
126204
01
Внутренние государственные займы
126204
2
Договоры займа
126204
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
126204
16
Погашение займов
10144
9
Погашение займов
10144
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10144
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10144
8
Используемые остатки бюджетных средств
343739
01
Остатки бюджетных средств
343739
1
Свободные остатки бюджетных средств
343739
01
Свободные остатки бюджетных средств
343739
Приложение 2
к решению очередной ХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 16 ноября 2012 года N 84
Приложение 4
к решению очередной ХХХХVІ сесии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Распределение сумм, предусмотренных на 2012 год поселкам, аульным округам
п/п Наименование поселков, аульных округов Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Капитальные расходы государственных органов Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь Благоустройство и озеленение населенных пунктов Обеспечение санитарии населенных пунктов Освещение улиц населенных пунктов
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения Всего
1
Жанакорганский п/а