2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 4386 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 12 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 9 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы кодексінің 238-бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес ШЕШЕМІЗ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 335 138 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 509 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 714 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 895 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 656 663 мың теңге;
2) шығындар – 8 513 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 129 444 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 148 001 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 557 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 308 153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 308 153 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 177 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 16.05.2013 N 124 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
3. Кент, ауылдық округтер бойынша 2013 жылға қаралған қаржы бөлінісі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2012 года N 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 января 2013 года за N 4386. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 января 2014 года N 12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.01.2014 N 12).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", со статьей 238 от 15 мая 2007 года Кодекса Республики Казахстан "Трудовой кодекс Республики Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛИ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 335 138 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 509 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 714 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 895 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 656 663 тысяч тенге;
2) затраты – 8 513 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 129 444 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 148001 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 308 153 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 308 153 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
2. Исключен решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16.05.2013 N 124 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
3. Утвердить распределение сумм по поселкам и аульным округам на 2013 год согласно приложению 4.

4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 18 292 мың теңге сомасында бекітілсін.

4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 5.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирования или увеличения уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2013 год согласно приложению 6.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 18 292 тысяч тенге.

7. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, ветеринария мамандарына оның ішінде ветеринариялық пункттің мамандарына, қызметтің осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақыларымен тарифтік ставкалары белгіленсін.

7. Установить гражданским служащим, здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарным специалистам, в том числе специалистам ветеринарных пунктов, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІV сессиясының төрағасы                   Т. ҚАЛДЫБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XІV сессиясының N 101 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 177 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
Атауы
1.Кірістер

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель очередной ХІV
сессии районного маслихата                 Т. КАЛДЫБАЕВ
Секретарь районного маслихата              А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной XІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20943
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20943
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9978
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
20943
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20943
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

9978
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XІV сессиясының N 101 шешіміне
4-қосымша
2013 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 177 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Барлығы
1
Жаңақорған к

9978
Приложение 4
к решению очередной XІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Распределение сумм, предусмотренных на 2013 год поселкам, аульным округам
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 177 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
п/п
Наименование поселков, аульных округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капитальные расходы государственных органов
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Всего
1
Жанакорганский п

24995
40087
28491
83019
373819
300428
1000
1602062
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XІV сессиясының N 101 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XІV сессиясының N 101 шешіміне
6-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.06.2013 N 135 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар

24995
40087
28491
83019
373819
300428
1000
1602062
Приложение 5
к решению очередной XІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6
к решению очередной XІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Перечень бюджетных программ развития и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.06.2013 N 135 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2.Затраты