"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті XXXXIV сессиясының N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы N 55 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 09 шілдеде N 10-8-179 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 03-11/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013.01.29 N 03-11/14 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХХХХІV сессиясының N 378 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 10-8-165 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 3-4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4 690 501 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 998 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 493 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 684 124 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 5 112 538 мың теңге";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 96 800 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 101 934 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 134 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 21 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 21 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (- 539 837) мың теңге";
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 539 837 мың теңге".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной XXXXIV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2012 года N 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 июля 2012 года за N 10-8-179. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 января 2013 года N 03-11/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.01.2013 N 03-11/14).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан " и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной ХХХХІV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года N 10-8-165, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 13 января 2012 года N 3-4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 4 690 501 тысяча тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 1 998 945 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 2 939 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 4 493 тысячи тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 684 124 тысячи тенге";
подпунт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты – 5 112 538 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 96 800 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 101 934 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 134 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами – 21 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 000 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (- 539 837) тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –    539 837 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2650
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
35
5
Құмар ойын бизнеске салық
26
2
Тіркелген салық
26
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1495
1
Мемлекеттік баж
1495
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
410
3
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
4
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
860
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
178
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
32
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5
2
Салықтық емес түсімдер
2939
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
509
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
509
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
509
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
2430
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі
0
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2430
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4493
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1
Жерді сату
4493
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4493
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді сатудан түсетін түсімдер
4
Трансферттердің түсімдері
2684124
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2684124
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2684124
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2650
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
35
5
Налог на игорный бизнес
26
2
Фиксированный налог
26
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1495
1
Государственная пошлина
1495
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
410
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
860
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
3
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
178
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
32
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5
2
Неналоговые поступления
2939
1
Доходы от государственной собственности
509
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
509
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
509
6
Прочие неналоговые поступления
2430
1
Прочие неналоговые поступления
5
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2430
3
Поступления от продажи основного капитала
4493
3
Продажа земли и нематериальных активов
1
Продажа земли
4493
1
Поступления от продажи земельных участков
4493
2
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
4
Поступления трансфертов
2684124
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2684124
2
Трансферты из областного бюджета
2684124
1
Целевые текущие трансферты

9350
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
9350
4
Бiлiм беру
2633918
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
400861
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
38318
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
38318
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
362543
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
360819
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1724
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2162438
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1895
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1895
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2160543
003
Жалпы білім беру
2023402
006
Балаларға қосымша білім беру
107923
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29218
9
Білім саласындағы өзге де қызметтер
70619
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
70619
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23389
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
19442
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1503
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6418
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8926
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10941
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0

9350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9350
4
Образование
2633918
1
Дошкольное воспитание и обучение
400861
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38318
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
38318
464
Отдел образования района (города областного значения)
362543
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
360819
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1724
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2162438
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1895
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1895
464
Отдел образования района (города областного значения)
2160543
003
Общеобразовательное обучение
2023402
006
Дополнительное образование для детей
107923
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29218
9
Прочие услуги в области образования
70619
464
Отдел образования района (города областного значения)
70619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23389
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19442
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1503
012
Капитальные расходы государственного органа
6418
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8926
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10941
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0