Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы № 2/15 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 наурызда № 2120 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2012 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы .                       Уандықов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы бойынша
Салық департаментінің бастығы
К. Абдуллаев
21 ақпан 2012 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық табиғи ресурстар және
табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
Е. Жаңбыршин
21 ақпан 2012 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Жайық-Каспий экология департаменті
облыстық филиалының бастығы
Б. Ниязов
21 ақпан 2012 ж.
Облыстық мәслихаттың
2012 жылғы 21 ақпандағы
№ 2/ шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар
үшін 2012 жылға арналған төлемақы ставкалары

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 21 февраля 2012 года № 2/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 марта 2012 года № 2120
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат решил:
1.Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Б.Уандыков
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Налоговый департамент
по Мангистауской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан»
К.Абдуллаев
«21» февраля 2012 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования области
Е. Жанбуршин
«21» февраля 2012 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного филиала
Жайык-Каспийского
департамента экологии
Б. Ниязов
«21» февраля 2012 г.
Приложение к решению
областного маслихата
от 21 февраля 2012 года № 2
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2012 год по Мангистауской области

0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ствакалары бір тонна үшін 3,77 АЕК-ті құрайды.
7. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы бапта белгіленген төлемақы ставкаларына:
1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Ставки платы за размещение серы составляют 3,77 МРП за одну тонну.
7. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в данном решении:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;

2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.
8. Осы шешімнің 7-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
9. Белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкалары он есеге ұлғаяды.

2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
9. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, установленные настоящим решением, увеличиваются в десять раз.