2012 жылы облыстық коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 70 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 мамырда N 2130 тіркелді. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 06 қыркүйектегі № 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012.09.06 № 214 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктегі объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова):
облыстық коммуналдық мүліктің жекешелендіруін жүргізсін;
осы қаулыдан туындайтын шараларын қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Х.Х. Нұрғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова

О приватизации областного коммунального имущества в 2012 году
Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2012 года N 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 мая 2012 года N 2130. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06 сентября 2012 года № 214
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06.09.2012 № 214.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов областного коммунального имущества, подлежащих приватизации в 2012 году.
2. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.):
провести приватизацию областного коммунального имущества;
принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургалиеву Х.Х.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.

16 сәуір 2012 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 16 сәуір № 70
қаулысымен бекітілген
2012 жылы жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктегі объектілерінің тізбесі
Объектінің атауы Орналасқан жері және объектінің баланс ұстаушысы
1 2 3
1
Амбулаториялық аурухана ғимараты, 1968 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0041 га кұрылыс материалына
Маңғыстау ауданы, Ұштаған селосы, «Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы» МКҚК
2

16 апреля 2012 г.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 16 апреля 2012 года № 70
Перечень объектов областного коммунального имущества, подлежащих приватизации в 2012 году
Наименование объекта Местонахождение и балансодержатель объекта
1 2 3
1
Здание амбулаторной больницы, 1968 года постройки, общая площадь 0,0041 га, на строительные материалы
Мангистауский район, село Уштаган, ГККП «Мангистауская центральная районная больница»
2

Hundai Sonata 2.4 автокөлігі, R 241 RK м/н, 2005 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 ш.а., 1 үй, «Маңғыстау облысы әкімдігінің Іс басқармасы» КММ
3
ГАЗ–31105 120 автокөлігі, R 405 RK м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 ш.а., 1 үй, «Маңғыстау облысы әкімдігінің Іс басқармасы» КММ
4
ГАЗ–3110 автокөлігі, R 406 RK м/н, 2000 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 ш.а., 1 үй, «Маңғыстау облысы әкімдігінің Іс басқармасы» КММ
5
ГАЗ–31105 120 автокөлігі, R 107 RK м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 ш.а., 1 үй, «Маңғыстау облысы әкімдігінің Іс басқармасы» КММ
6
Daewoo Nexia QI Sohc автокөлігі, R 024 RK м/н, 2005 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 ш.а., 1 үй, «Маңғыстау облысы әкімдігінің Іс басқармасы» КММ
7
ВАЗ – 21310 автокөлігі, R 783 BA м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 23 ш.а., «Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы» ММ
8
УАЗ – 3962 автокөлігі, R 703 AU м/н, 1999 жылы шыққан
Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы, «Маңғыстау аудандық туберкулез ауруханасы» МКҚК
9
РАФ – 2915 02 автокөлігі, R 137 BO м/н, 1996 жылы шыққан
Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы, «Маңғыстау аудандық туберкулез ауруханасы» МКҚК
10
УАЗ – 3962 автокөлігі, R 399 AL м/н, 1999 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы, «Бейнеу аудандық емханасы» МКҚК
11
УАЗ – 3151909501 автокөлігі, R 281 BR м/н, 2005 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы, Хибас көшесі, 4 үй, «Бейнеу кәсіптік лицейі» МКҚК
12
ВАЗ – 21060 автокөлігі, R 483 АХ м/н, 1997 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 4 ш.а., 54 үй, «Түрлі пәндерді тереңдетіп оқытатын дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп- интернат» ММ
13
ВАЗ – 21150 автокөлігі, R 015 RK м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 6 ш.а., «Арман» мәдени-демалыс кешені, «Облыстық жастар саясаты орталығы» МКҚК
14
ВАЗ – 21310 автокөлігі, R 020 RK м/н, 2003 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 6 ш.а., «Арман» мәдени-демалыс кешені, «Облыстық жастар саясаты орталығы» МКҚК
15
ВАЗ 21102 автокөлігі, R 021 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
16
ВАЗ 21102 автокөлігі, R 024 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
17
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 106 KP м/н, 2003 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
18
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 219 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
19

Автомобиль Hundai Sonata 2.4, г/н R 241 RK, 2005 года выпуска
город Актау, 14 мкр., дом 1, КГУ «Управление делами акимата Мангистауской области»
3
Автомобиль ГАЗ–31105 120, г/н R 405 RK, 2004 года выпуска
город Актау, 14 мкр., дом 1, КГУ «Управление делами акимата Мангистауской области»
4
Автомобиль ГАЗ–3110, г/н R 406 RK, 2000 года выпуска
город Актау, 14 мкр., дом 1, КГУ «Управление делами акимата Мангистауской области»
5
Автомобиль ГАЗ–31105 120, г/н R 107 RK, 2004 года выпуска
город Актау, 14 мкр., дом 1, КГУ «Управление делами акимата Мангистауской области»
6
Автомобиль Daewoo Nexia QI Sohc, г/н R 024 RK, 2005 года выпуска
город Актау, 14 мкр., дом 1, КГУ «Управление делами акимата Мангистауской области»
7
Автомобиль ВАЗ - 21310, г/н R 783 BA, 2004 года выпуска
город Актау, 23 мкр., ГУ «Управление строительства Мангистауской области»
8
Автомобиль УАЗ – 3962, г/н R 703 AU, 1999 года выпуска
Мангистауский район, село Шетпе, ГККП «Мангистауская районная туберкулезная больница»
9
Автомобиль РАФ – 2915 02, г/н R 137 BO, 1996 года выпуска
Мангистауский район, село Шетпе, ГККП «Мангистауская районная туберкулезная больница»
10
Автомобиль УАЗ - 3962, г/н R 399 AL, 1999 года выпуска
Бейнеуский район, село Бейнеу, ГККП «Бейнеуская районная поликлиника»
11
Автомобиль УАЗ – 3151909501, г/н R 281 BR, 2005 года выпуска
Бейнеуский район, село Бейнеу, улица Хибас, дом 4, ГККП «Бейнеу кәсіптік лицейі»
12
Автомобиль ВАЗ – 21060, г/н R 483 АХ, 1997 года выпуска
город Актау, 4 мкр., дом 54, ГУ «Областная специализированная школа-интернат для одаренных детей с углубленным изучением различных предметов»
13
Автомобиль ВАЗ–21150, г/н R 015 RK, 2002 года выпуска
город Актау, 6 мкр., культурно-досуговый комплекс «Арман», ГККП «Областной центр молодежной политики»
14
Автомобиль ВАЗ–21310, г/н R 020 RK, 2003 года выпуска
город Актау, 6 мкр., культурно-досуговый комплекс «Арман», ГККП «Областной центр молодежной политики»
15
Автомобиль ВАЗ 21102, г/н R 021 KP, 2002 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ «Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
16
Автомобиль ВАЗ 21102, г/н R 024 KP, 2002 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ «Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
17
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н R 106 KP, 2003 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ «Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
18
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н R 219 KP, 2001 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ «Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
19

ВАЗ-2107 автокөлігі, R 250 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
28
ГАЗ-31029 автокөлігі, R 376 BD м/н, 1997 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
29
ВАЗ-21060 автокөлігі, R 207 BD м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
30

Автомобиль ВАЗ-2107, г/н R 250 KP, 2001 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ «Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
28
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н R 376 BD, 1997 года выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП «Станция скорой и неотложной медицинской помощи»
29
Автомобиль ВАЗ-21060, г/н R 207 BD, 2002 года выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП «Станция скорой и неотложной медицинской помощи»
30

Volkswagen 70хос автокөлігі, R 089 ВС м/н, 1994 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
31
УАЗ-3962 автокөлігі, R 776 AU м/н, 1999 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 1 ш.а., «Облыстық туберкулезге қарсы диспансері» МКҚК
32
ГАЗ 33021 212 автокөлігі, R 190 АХ м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 5 ш.а., «Маңғыстау облыстық филармониясы» МКҚК
33
УАЗ 3962 автокөлігі, R 998 АТ м/н, 1999 жылы шыққан
Жанаөзен қаласы, 3 ш.а., «Жанаөзен қаласының емханасы» МКҚК
34

Автомобиль Volkswagen 70хос, г/н R 089 ВС, 1994 года выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП «Станция скорой и неотложной медицинской помощи»
31
Автомобиль УАЗ-3962, г/н R 776 AU, 1999 года выпуска
город Актау, 1 мкр., ГККП «Областной противотуберкулезный диспансер»
32
Автомобиль ГАЗ-33021 212, г/н R 190 АХ, 2001 года выпуска
город Актау, 5 мкр., ГККП «Мангистауская областная филармония»
33
Автомобиль УАЗ 3962, г/н R 998 АТ, 1999 года выпуска
город Жанаозен, 3 мкр., ГККП «Жанаозенская городская поликлиника»
34

ИЖ-7107 010 12 мотоциклы, R 0316 RA м/н, 2004 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Сыңғырлау селосы, «Ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі Бейнеу мемлекеттік мекемесі» ММ
35
УАЗ-31512 автокөлігі, R 542 AL м/н, 1999 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Сыңғырлау селосы, «Ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі Бейнеу мемлекеттік мекемесі» ММ
Шартты белгілер:
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын;
ММ – мемлекеттік мекеме;
м/н – мемлекеттік нөмірі;
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме;
ш.а. – шағын аудан.

Мотоцикл ИЖ-7107 010 12, г/н R 0316 RA, 2004 года выпуска
Бейнеуский район, село Сынгырлау, ГУ «Бейнеуское государственное учреждение по охране лесов и животного мира»
35
Автомобиль УАЗ-31512, г/н R 542 AL, 1999 года выпуска
Бейнеуский район, село Сынгырлау, ГУ «Бейнеуское государственное учреждение по охране лесов и животного мира»
Условные обозначения:
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
ГУ – государственное учреждение;
г/н – государственный номер;
КГУ – коммунальное государственное учреждения.
мкр. – микрорайон.