Қалааралық облысішілік маршруттарда жол жүрудің құнын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 128 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 маусымда N 2134 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 08-18-838 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 08-18-838 хатымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығымен бекітілген, Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесінің 4 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының автомобиль көлігімен жолаушыларды тасымалдау жөніндегі қалааралық облысішілік маршруттарында жол жүрудің құны бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.К. Мұхановқа жүктелсін.

Об утверждении стоимости проездов на междугородные внутриобластные маршруты
Постановление акимата Мангистауской области от 07 июня 2012 года N 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2012 года N 2134. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838
Сноска. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 28 июня 2013 года № 08-18-838
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 1) пункта 4 Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам, утвержденной приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стоимости проездов на междугородные внутриобластные маршруты по перевозке пассажиров автомобильным транспортом по Мангистауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Муханова К.К.

3. Осы қаулы Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасының бастығы
______________ С.С. Мақтанов
07 маусым 2012 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 07 маусымда
№ 128 қаулысымен бекітілген
Маңғыстау облысының
автомобиль көлігімен жолаушыларды тасымалдау жөніндегі
қалааралық облысішілік маршруттарында жол жүрудің құны
Маршруттар атауы
Жол жүрудің құны,теңгемен
1
Ақтау - Жаңаөзен

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Мангистауской области
______________ Мактанов С.С.
07 июнь 2012 г.
Утверждена
постановлением акимата
Мангистауской области
от 07 июня 2012 года
№128
Стоимость проездов
на междугородные внутриобластные маршруты
по перевозке пассажиров автомобильным транспортом
по Мангистауской области
Наименование маршрутов
Стоимость проезда,в тенге
1
Актау - Жанаозен