Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімінің 2012 жылғы 15 тамыздағы № 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 қыркүйекте № 2143 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013 жылғы 02 ақпандағы N 08-18-185 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Маңғыстау облысы әкімшілігінің 2013.02.01 N 08-18-185 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 2-тармағына сәйкес және «Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2012 жылғы  16 мамырдағы №  625  қаулысын орындау үшін, ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 – қосымшаларға сәйкес Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы (Т. Қалжанұлы):
отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді хабардар етуді қамтамасыз ету бойынша шараларды қабылдасын;
2012 жыл ішінде субсидиялауды орындасын;
осы шешімнен туындайтын өзге де шараларын қабылдасын.
3. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.Ж. Абдыхалық) осы шешімнің интернет-ресурста жариялануына бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.К. Мұқановқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
___________ Т. Қалжанұлы
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының қаржы
басқармасының бастығы
___________ М.Б. Әлібекова
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
___________ Ш.Л. Илмұханбетова
15 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға өндірілетін және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ

Об утверждении форм документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Мангистауской области от 15 августа 2012 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 сентября 2012 года № 2143. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 01 февраля 2013 года № 08-18-185)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо Мангистауского областного акимата от 01.02.2013 № 08-18-185).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства», РЕШИЛ:
1. Утвердить формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Областному управлению сельского хозяйства (Т. Калжанулы):
принять меры по обеспечению информирования отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей;
выполнить субсидирование в течение 2012 года;
принять иные меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Аппарату акима Мангистауской области (Абдыхалык А.Ж.) осуществить контроль за опубликованием данного решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Муханова К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного управления
сельского хозяйства
Калжанулы Т.
15 августа 2012 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
15 августа 2012 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Ильмуханбетова Ш.Л.
15 августа 2012 г.
Приложение 1
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2012 год

1. Тауар өндіруші _____________________________________________                            (заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2 жастан, 3жастан ересек) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған қора-жайдың болуы __________________________________________________                       (үлгілік, жалпы ауданы шаршы метр – көрсету)    ____________________________________________________________________
4. Жоспармен сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна – көрсету қажет (қажетін толтыру).
5. Қолда бар пайдаланатын жерлер, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, жайылымдар _____ га.
6. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) сояулы азықтар       ________ тонна;
2) дәнді жем                 ________ тонна.
7. 2012 жылы өндіру жоспарлануда:
1) сояулы азықтар       ________ тонна;
2) дәнді жем                 ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)________________________ ____________________________________________________________________.
9.  Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Кәсіпорынның басшысы __________________________(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
«___» ___________ 2012 жыл
«Растаймын» *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _____________________________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
«___» ___________ 2012 жыл
Ескерту:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау үшін комиссия құруға құқылы.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
2-қосымша
2012 жылға шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы түйе саны_____ бас, соның ішінде 3 – жастан ересек інгендер саны _____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды інгендер ______бас.
4. Жоспармен өндірілетін шұбат көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.

1. Товаропроизводитель________________________________________                          (наименование юридического (физического) лица)        2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов _________________________________________________________________.               (указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн – указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя:_______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2012 год
«Подтверждаю» *
Начальник Отдела сельского хозяйства ____________района _______ области _____________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2012 год
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 2
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа  2012 года № 4
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию шубата на 2012 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье верблюдов на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе верблюдоматок ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных верблюдоматок ____ голов.
4. Планируемый объем производства шубата в зачетном весе _____ тонн.

5. Тәулігіне ______ тонна шұбат өндіретін цехтің болуы.
6. Жоспармен өндірілетін шұбаттың көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге_____ тонна, басқа сауда объектісі ______ тонна – көрсету қажет (қажетін толтыру).
7. Пайдалынатын жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) сояулы азықтар       ________ тонна;
2) дәнді жем                 ________ тонна.
9. 2012 жылы өндіру жоспарлануда:
1) сояулы азықтар       ________ тонна;
2) дәнді жем                 ________ тонна.
10. Тауар өндірушінің мекен жайы_______________________________  ____________________________________________________________________
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Кәсіпорынның басшысы _________________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
«___» ___________ 2012 жыл
«Растаймын» *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ________________________________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
«___» ___________ 2012 жыл
Ескерту:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау үшін комиссия құруға құқылы.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
3-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012  жылғы «___»___________
Маңғыстау облысы ________ ауданы бойынша 2012  жылғы __________                                                           (айындағы) ___________________________________мал шаруашылығы өнімін сату туралы
(субсидияланатын өнімнің атауы)
ЖИЫНТЫҚ АКТІ (ай сайынғы)*
Тауар өндірушінің атауы
Субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімі
Төлем құжатының
атауы, күні және №
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна)
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
Барлығы
аудан бойынша
* субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады.
Мал шаруашылығы бөлімінің  бастығы _____________(Т.А.Ә., қолы)
Мал шаруашылығы бөлімінің  маманы  ________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
4-қосымша
2012  жылға арналған Маңғыстау облысы бойынша субсидиялау бағдарламасының қатысушылары арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін  бөлудің
жиынтық тізімі
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Соның ішінде аналықтары, бас
Бордақылаудағы мал басы, бас
Өндірілетін өнім көлемі, тонна
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Жеткізілген квота
аудан
шаруашылық
өнім түрі
тонна
субсидия сомасы, мың теңге
Қой еті
Жылқы еті
Шұбат
Ескерту:
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткеннен күннен бастап Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту туралы шешімінің көшірмесін ұсынады.
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
5-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012  жылғы «___»___________
Маңғыстау облысы бойынша 2012 жылғы ____________                                                              айы
____________________________________ мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі және субсидиялар төлеу туралы
(субсидияланатын мал шаруашылығы өнімі)
жиынтық ведомосі
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы өнімінің бірлігі (1 кг.) үшін субсидия нормативтері, теңге
Нақты сойыс салмағында сатылған  мал шаруашылығы өнімі (тонна)
Ет өндірісі үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
Жыл  басынан бері тиесілі
субсидияның сомасы, теңге
Жыл басынан бері
төленгені, теңге
Субсидия-лардың тиесілі сомасының қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
Ауыл шаруа-шылығы тауар өндіруші
өнім
тонна
теңге
жыл  басынан
есеп беру айында
жыл  басынан
есеп беру айында
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы   ______________(Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер           __________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
6-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012  жылғы «___»___________
Маңғыстау облысы бойынша 2012 жылғы «___»___________ қаражатты игеру бойынша есеп (ақпарат)*
р/н
Атауы
(өнімнің)
Жеткізілген квота
Жеткізілген  қаржыландыру жоспары
мың теңге**
Нақты сатылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг
сомасы, мың теңге
* келесі есепті айдың 5 –нен кешіктірілмей ай сайын ұсынылады
** есептесу күні жылдың басында
*** барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмағанда)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы    _________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер               ________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2012 жылғы 15 тамыз
№ 4 шешіміне
7-қосымша
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы «___»___________
Маңғыстау  облысы бойынша 2012 жылдың «___» тоқсанында
сатылған мал шаруашылығы өнімінің көлемі  бойынша
есеп (ақпарат)
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген  квота,
тонна
Сату
Сауда нысандары
соның ішінде,  өзіндік
Қайта өңдеу кәсіпорындары*
соның ішінде, өзіндік
Басқа да мекемелер**
кг
1 кг сату бағасы, теңге
кг
1 кг бағасы, теңге
кг
1 кг сату бағасы, теңге
кг
1 кг сату бағасы, теңге*
кг
1 кг сату бағасы, теңге
* қайта өңделген өнімнің сату бағасы
** емхана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.с.с.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы    ______________(Т. А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер             __________________________ (Т.А.Ә., қолы)

5. Наличие цеха по производству шубата на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации шубата ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ______________ тонн, другие объекты реализации ________ тонн – указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____________ 2012 год
«Подтверждаю» *
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области ___________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2012 год
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 3
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
_________(Ф.И.О., подпись, печать)
«___» ________________ 2012 год
СВОДНЫЙ АКТ (ежемесячный) *
о реализации животноводческой продукции ______________________________________________________________
(наименование субсидируемой продукции)
за _________ 2012 года по __________ району Мангистауской области
(месяц)
Наименова- ние
товаропроизводителя
Субсидиируемая животноводческая продукция
Наименова-
ние, дата и № платежного
документа
Объем реализованной животноводчес-
кой продукции (тонн)
Наименование
покупате-ля,его реквизиты
Итого
по району
* составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела животноводства _________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 4
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
Сводный список
распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий по Мангистауской области на 2012 год
Наименование
Нали-чие пого-ло- вья, голов
в том чис-ле ма- ток, го- лов
Пого-ловье на откорме, голов
Объем произ- водства продук-ции, тонн
Норматив субсидий за единицу реализо-ванной продук- ции, тенге
Доведенная квота
рай-она
хо- зяй-ства
вид про- дук- ции
тонн
сумма субси-дий, тыс. тенге
Бара-нина
Кони-на
Шубат
Примечание:
Областное управление сельского хозяйства в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
Приложение 5
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
____________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2012 год
Сводная ведомость по Мангистауской области
об объемах реализованной животноводческой продукции и выплате субсидий __________________________________________
(субсидируемая животноводческая продукция)
за _________ 2012 года
(месяц)
Наимено-вание
Го- до- вая кво-та
Норма- тив субси- дий за единицу (1 кг.) реализован- ной животновод- ческой продук-ции, тенге
Факти- чески реализовано животновод- ческой продук-ции (тонн)
Фактически исполь-зовано комби- кормов (конц- кормов) для произ- водства мяса, тонн
Причи-тащая-ся сумма субси-дий с начала года, тенге
Оп-ла-че-но с на-ча-ла го-да, тенге
Оста- ток причи-таю- щейся суммы субси-дий, тенге
Подле-жит к оп-ла- те, тенге
Се-ль- хозто-ва-ро- произ-водителя
про-дук-ции
тонн
тенге
с начала года
за от- чет-ный ме- сяц
с начала года
за от-четный ме-сяц
Начальник отдела животноводства ___________________(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
____________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2012 год
Отчет (информация) *
по освоению средств на «____» ____________ 2012 года по Мангистауской области
п/п
Наиме-нова- ние (про- дук- ции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирова- ния, тыс. тенге **
Фактичес-ки реализовано ***
Находится на обработке в областном управлении сельского хозяйства
Фактически оплачено
урове-нь
кг
сумма, тыс. тенге
урове-нь
кг
сумма, тыс. тенге
уровень
кг
сумма, тыс. тенге
уровень
кг
сумма, тыс. тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства ____________________(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 7
к решению акима Мангистауской области
от 15 августа 2012 года № 4
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
___________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2012 год
Отчет (информация) *
по объемам реализации животноводческой продукции
за «____» квартал 2012 года по Мангистауской области
Наименова-ние пред-прия-тия
Вид про-дук-ции
Доведен-ная кво-та, тонн
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
Предприятия переработки*
в том числе собственные
Другие учреждения **
кг
цена реализации,за 1 кг, тенге
кг
цена реа-лизации,за 1 кг, тен-ге
кг
цена реа-лизации,за 1 кг, тен-ге
кг
цена реа-лизации,за 1 кг, тен-ге
кг
цена реализации, за 1 кг, тенге
* цена реализации переработанной продукции
** больницы, школьные и дошкольные учреждения и т.д.
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)