Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 05 қыркүйектегі № 6/72 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 2146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет  кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2116 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2011 жылдың 24 желтоқсандағы № 217-218 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 81 996 687 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша – 35 510 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 658 895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 968 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 42 818 036 мың теңге;
2) шығындар – 85 393 722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 052 804 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 249 773 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 196 969 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 505 400 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 505 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 955 238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 955 238 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «64,0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «64,5» саны «66,0» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «79,9» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» саны «65,7» санымен ауыстырылсын.
«Ақтау қаласына» «0» саны «44,7» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
«Ақтау қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «63,9» саны «100» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 05 сентября 2012 года № 6/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 сентября 2012 года № 2146
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2116, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 24 декабря 2011 года № 218) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 81 996 687 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 510 788 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 658 895 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 968 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 818 036 тысяч тенге;
2) затраты - 85 393 722 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 052 804 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 249 773 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 196 969 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 505 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 505 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11 955 238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 955 238 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Тупкараганскому району» цифры «64,0» заменить цифрами «100»;
«городу Жанаозен» цифры «64,5» заменить цифрами «66,0».
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифры «79,9» заменить цифрой «0»;
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«городу Жанаозен» цифру «0» заменить цифрами «100».
в подпункте 3):
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрой «65,7»;
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «44,7»;
«городу Жанаозен» цифру «0» заменить цифрами «100».
в подпункте 4):
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100».
в подпункте 5):
«Тупкараганскому району» цифры «63,9» заменить цифрами «100»;

«Ақтау қаласына» «22,1» саны «19,5» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «64,6» саны «68,6» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «57,4» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «13,3» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын.
3-тармаққа келесі мазмұндағы абзац қосылсын:
2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалардың бюджеттеріне өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 942 222 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 288 978 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 531 410 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 121 834 мың теңге.
4-тармақта:
«3 007 696» саны «3 510 912» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «912 697» саны «1 415 913» санымен ауыстырылсын.
13-тармақта:

«городу Актау» цифры «22,1» заменить цифрами «19,5»;
«городу Жанаозен» цифры «64,6» заменить цифрами «68,6».
в подпункте 6):
«Бейнеускому району» цифры «57,4» заменить цифрами «100»;
«Мангистаускому району» цифры «13,3» заменить цифрами «100»;
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«городу Жанаозен» цифру «0» заменить цифрами «100».
в пункте 3:
добавить абзац следующего содержания:
Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов в бюджеты районов и городов на компенсацию потерь в сумме 942 222 тысячи тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 288 978 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 531 410 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 121 834 тысячи тенге.
в пункте 4:
цифры «3 007 696» заменить цифрами «3 510 912».
«Каракиянскому району» цифры «912 697» заменить цифрами «1 415 913».
в пункте 13:

26 861
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 375 446
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 219 155
029
Әдістемелік жұмыс
147 412
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 582
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
125 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 445
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
332 693
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 245
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
568 117
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 527
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
714
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
140 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 846 239
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

26 861
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 375 446
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 219 155
029
Методическая работа
147 412
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
98 582
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
66 445
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования
332 693
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
49 245
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
568 117
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
13 527
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
714
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140 000
271
Управление строительства области
4 846 239
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

4 121 096
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
104 802
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
620 341
05
Денсаулық сақтау
17 971 261
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 442 955
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
70 345
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
149 089
006
Ана мен баланы қорғау
81 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
80 295
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 959
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 037 855
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 987 978
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
871 884
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
1 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 226
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
354 218
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 661
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
936
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 088
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
104 389
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
56 926
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
35 480
022
Бүйрек жетімсіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
222 725
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
408 052
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
593 180
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

4 121 096
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 802
037
Строительство и реконструкция объектов образования
620 341
05
Здравоохранение
17 971 261
253
Управление здравоохранения области
11 442 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
70 345
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
149 089
006
Услуги по охране материнства и детства
81 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
80 295
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 959
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими растройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
2 037 855
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 987 978
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
871 884
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
1 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 226
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
354 218
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 661
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
936
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 088
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
104 389
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
56 926
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
35 480
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
222 725
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
408 052
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
593 180
029
Областные базы спецмедснабжения

22 449
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
250
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 516 539
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
16 392
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
47 425
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
705 255
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 528 306
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 528 306
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 543 193
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 110 753
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 450
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
191 055
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
58 378
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
840
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
268 220
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
39 258
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
238 679
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
180 873
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 000
261
Облыстың білім беру басқармасы
421 906
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
376 078
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 828
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
10 534
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
10 534
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 197 508
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім беру басқармасы
15 510
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберңнде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері

22 449
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
250
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 516 539
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
16 392
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
47 425
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
705 255
271
Управление строительства области
6 528 306
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 528 306
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 543 193
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 110 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 450
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
191 055
003
Социальная поддержка инвалидов
58 378
007
Капитальные расходы государственного органа
840
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
268 220
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
39 258
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
238 679
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
180 873
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 000
261
Управление образования области
421 906
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
376 078
037
Социальная реабилитация
45 828
265
Управление предпринимательства и промышленности области
10 534
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
10 534
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 197 508
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
15 510
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

15 510
262
Облыстық мәдениет басқармасы
70 742
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберңнде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
70 742
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
96 550
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберңнде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
96 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 199 996
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
28 092
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 609 905
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 255 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
107 582
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
194 417
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 779 523
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 748
008
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақурылында жобалауға, дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 465 490
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
938 115
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
117 738
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберңнде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері

15 510
262
Управление культуры области
70 742
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
70 742
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
96 550
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
96 550
271
Управление строительства области
7 199 996
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
28 092
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 609 905
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 255 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
107 582
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
194 417
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 779 523
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
33 748
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 465 490
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
938 115
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
117 738
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

25 091
003
Жер қатынастарын реттеу
31 872
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 128
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
357 880
001
Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының қызметін қамтамасыз ету
25 090
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
44 301
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
47 189
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
35 000
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
206 300
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
984 786
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 177
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 450
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
53 500
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
15 114
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
26 262
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
823
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
29 033
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 545
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар
45 563
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
57 659
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
588 660
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
98 181
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 181
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 230 584
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
153 099
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 077 485
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 883 810

25 091
003
Регулирование земельных отношений
31 872
010
Капитальные расходы государственного органа
3 128
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
357 880
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
25 090
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
44 301
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
47 189
006
Охрана животного мира
35 000
008
Мероприятия по охране окружающей среды
206 300
255
Управление сельского хозяйства области
984 786
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
42 177
003
Капитальные расходы государственного органа
3 450
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
53 500
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
15 114
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
26 262
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
823
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
29 033
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
122 545
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
45 563
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
57 659
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
588 660
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
98 181
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
98 181
271
Управление строительства области
1 230 584
020
Развитие объектов сельского хозяйства
021
Развитие объектов лесного хозяйства
153 099
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 077 485
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 883 810

030
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 592 089
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
291 721
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 196 383
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 095 065
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 065
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 032 000
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
101 318
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 318
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
80 000
12
Көлік және коммуникациялар
1 507 541
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 507 541
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 351
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
699 208
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
681 062
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
82 466
011
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 447
114
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
11 007
13
Басқалар
3 190 541
257
Облыстың қаржы басқармасы
382 161
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
382 161
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
102 724
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
68 291
020
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер»
34 433
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
576 483
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 783
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
272 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 592 089
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
291 721
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 196 383
271
Управление строительства области
1 095 065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
63 065
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 032 000
272
Управление архитектуры и градостроительства области
101 318
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 318
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
80 000
12
Транспорт и коммуникации
1 507 541
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 507 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
32 351
002
Развитие транспортной инфраструктуры
699 208
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
681 062
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
82 466
011
Капитальные расходы государственного органа
1 447
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
11 007
13
Прочие
3 190 541
257
Управление финансов области
382 161
012
Резерв местного исполнительного органа области
382 161
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
102 724
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
68 291
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
34 433
265
Управление предпринимательства и промышленности области
576 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
57 783
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
272 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»