Жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 72 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 ақпанда № 11-1-172 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2012.05.25  № 345 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13)14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7 тармағына және 18-2 бабына, 2004 жылғы 7 шілдедегі № 581 «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына және 8 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 30 января 2012 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 февраля 2012 года № 11-1-172. Утратило силу постановлением акимата города Ақтау от 25 мая 2012 года № 345
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 25.05.2012 года № 345.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном  управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Республики Казахстан от 30 марта 2012 года за № 378 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", Постановлением Республики Казахстан от 19 июня 2001 года за № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", а также на основании письма Министрества Труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 мая 2012 года за № 05-1-25/1229Н акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2012 жылы жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева) түлектердің алған кәсібі (мамандығы) бойынша бастапқы жұмыс тәжірибесін жинақтау үшін уақытша жұмыс орындарын құру арқылы жұмыс берушілерде жастар тәжірибесін ұйымдастырсын.

1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы  в  2012 году рабочие места для прохождения молодежной практики,  согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Хайрлиева Г.Н.) организовать у работодателей молодежную практику путем создания временных рабочих мест для получения выпускниками первоначального опыта работы по полученной профессии (специальности).