Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 263 "Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 07 қыркүйектегі № 807 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 қазанда № 2162 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 03-04/569 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 13.04.2021 03-04/569 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" Санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 263 "Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарын белгілеу туралы" қаулысына(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-180 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 маусымдағы № 103 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (А.Ш. Ержанов):
1) кәсіпкерлердің арасында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін жергілікті базарларға жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмыстарын ұйымдастырсын;
2) "Ақтау қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (С.Қ. Утеева) бірге, Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарын Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" Санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қаулысына (одан әрі – Санитариялық қағидалар) сәйкестендіруді қамтамасыз етсін;
3) "Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (А.К. Жүзбаева) бірге, Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарының көлемі және шекарасы Санитариялық қағидалар талаптарына сәйкес белгіленсін;

О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 11 мая 2012 года № 263 "Об определении временных торговых площадей по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау"
Постановление Актауского городского акимата от 07 сентября 2012 года № 807. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 октября 2012 года № 2162. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 13 апреля 2021 года № 03-04/569
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 13.04.2021 № 03-04/569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 88 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Актау от 11 мая 2012 года № 263 “Об определении временных торговых площадей по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-180, опубликовано в газете "Огни Мангистау" № 104 от 12 июня 2012 года) внести следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
государственному учреждению "Актауский городской отдел предпринимательства" (Ержанов А.Ш.):
1) организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной и бахчевой продукции на местные рынки;
2) совместно с государственным учреждением "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Актау" (Утеева С.К.) обеспечить временные торговые площади по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 88 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (далее – Санитарные правила);
3) совместно с государственным учреждением "Актауский городской отдел земельных отношений" (Джузбаева А.К.) определить временные торговые площади по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау в размерах и границах согласно требованиям Санитарных правил;

4) "Ақтау қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (Б.Г. Қасымов) бірге, Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарында және оған жалғанған аумақтарда тазалықты қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Ұлықбанов
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қаласы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Утеева
07 қыркүйек 2012 жыл
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі”
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а.
А. Жүзбаева
07 қыркүйек 2012 жыл
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қалалық кәсіпкерлік бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Ержанов
07 қыркүйек 2012 жыл
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қалалық тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Қасымов
07 қыркүйек 2012 жыл
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қаласының ішкі істер басқармасы”
мемлекеттік мекемесінің бастығының м.а.
Ж. Сарсенбаев
07 қыркүйек 2012 жыл

4) совместно с государственным учреждением "Актауский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Касымов Б.Г.) обеспечить содержание в чистоте временных торговых площадей по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау и прилегающую к ним территорию.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на себя.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Б. Улыкбанов
акима города
“СОГЛАСОВАНО”:
Начальник государственного учреждения
“Актауский городской отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог”
Б. Касымов
07 сентября 2012 года
“СОГЛАСОВАНО”:
И.о. начальника государственного учреждения
“Актауский городской отдел земельных отношений”
А. Джузбаева
07 сентября 2012 года
“СОГЛАСОВАНО”:
Начальник государственного учреждения
“Актауский городской отдел предпринимательства”
А. Ержанов
07 сентября 2012 года
“СОГЛАСОВАНО”:
И.о. начальника государственного учреждения
“Управление внутренних дел города Актау”
Ж. Сарсенбаев
07 сентября 2012 года
“СОГЛАСОВАНО”:
Начальник государственного учреждения
“Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Актау ”
С. Утеева
07 сентября 2012 года