Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі № 119 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 сәуірде № 11-2-189 тіркелді. Күші жойылды - Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012.04.02 №  119 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабының 5-7 тармағына және 18-2-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) жұмыс берушілермен жастар практикасын қаржыландыру туралы шарт жасақтасын.
3. Шарт жасақтаған кәсіпорын мен мекеме басшылары уәкілетті органның жолдамасына сәйкес жастар практикасын өткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Худибаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Қала әкімі                                   С. Трұмов
Келісілді:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж. Бекова
02 сәуір 2012 жыл
«Жаңаөзен қалалық қаржылау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р. Джантілеуова
02 сәуір 2012 жыл
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Гұмарова
02 сәуір 2012 жыл

Об организации молодежной практики
Постановление акимата города Жанаозен от 02 апреля 2012 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 апреля 2012 года № 11-2-189. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25 июня 2012 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25.06.2012 года № 268.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-7 статьи 7 и статьи 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году.
2. Государственному учреждению «Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ» (далее - уполномоченный орган) заключить с работодателями договора о финансировании молодежной практики.
3. Руководителям предприятий и организаций заключившим договора обеспечить прохождение молодежной практики в соответствии с направлением уполномоченного органа.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Худибаева Н.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                   Трумов C.
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел
занятости и социальных программ»
Бекова Ж.
02 апреля 2012 год
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова Р.
02 апреля 2012 год
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел экономики
и бюджетного планирования»
Гумарова Н.
02 апреляи 2012 год
Приложение
к постановлению акимата
города Актау