"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберінде 2012 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 12 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 176 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 11-2-192 тіркелді. Күші жойылды - Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012.06.25 №  268 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жұмыспен қамту 2020бағдарламасышеңберінде2012 жылғы халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 12 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-185 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 11 ақпандағы № 12 /1555/ «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакциясында жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Худибаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж.А. Бекова
25 сәуір 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.Қ. Жантілеуова
25 сәуір 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
орталығы» мемлекеттік мекемесінің
директорының міндетін атқарушы
Р.А. Бисенова
25 сәуір 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б. Ғұмарова
25 сәуір 2012 ж

О внесении изменения в постановление акимата города Жанаозен от 20 января 2012 года № 12 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2012 год в рамках "Программы занятости 2020"
Постановление акимата города Жанаозен от 25 апреля 2012 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 мая 2012 года № 11-2-192. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25 июня 2012 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25.06.2012 года № 268.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 20января 2012 года № 12 «Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения» (зарегистрировано в Рестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11-2-185, опубликовано в газете «Жанаозен» от 11 февраля 2012 года № 12 /1555/) следующее дополнения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Худибаеву Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                             С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
« Жанаозенский городской отдел занятости и
социальных программ»
Бекова Ж.А.
25 апреля 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова Р.К.
25 апреля 2012 г.
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения
« Жанаозенский городской центр занятости»
Бисенова Р.А.
25 апреля 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.
25 апреля 2012 г.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен

2012 жылғы 25 сәуір № 176
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде 2012 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші және құрушы кәсіпорындар мен жеке кәсіпкерлік субъектілерінің тізбесі
Жұмыс берушілердің атауы Маман- дық Әлеуметтік жұмыс орны (саны) Жұмыс-тың айлар-дағы ұзақтығы Қаржыландыру көздері мен еңбекақы мөлшері
Ай- лық ең- бек-ақы мөл-шері (теңге) Республикалық бюджеттен өтемақы (теңге)
1
«Жаңаөзен политехникалық колледжі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Еден жуушы
1
Жыл соңына дейін

от 25 апреля 2012 года № 176
Перечень предприятий субъектов частного предпринимательства предлагающих и создающих рабочие места для целевых групп населения на 2012 год в рамках «Программы занятости 2020»
Наименование работодателей Профессии (долж-ности) Коли-чест-во орга-низуемых рабо-чих мест Про- должитель- ность рабо-ты в меся-цах Источники финансирования и размер заработной платы
Размер месячной заработ- ной платы (тенге) Размер компенса-ции из республи-канского бюджета (тенге)
1
Товарищество с ограниченной ответственнос-тью «Жанаозенский политехничес- кий колледж»
Уборщи-ца
1
До конца года