Бейнеу аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4/25 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 сәуірде № 11-3-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 3/26 «Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 2121 реттік санымен тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 11-3-128 реттік санымен тіркелген, аудандық «Рауан» газетінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4(2027) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5733529 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2008425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5267 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3712846 мың теңге;
2) шығындар – 5795820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 148127 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4636 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –  205782 мың теңге.
Шешім мына мазмұндағы 2-1 және 2-2 тармақтармен толықтырылсын:
2-1. 2011 жылы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша қалған 17069 мың теңге 2012 жылы қайта пайдалануға алынсын.
2-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 процент;

О внесении изменений и дополнений в решение Бейнеуского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 49/288 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13 апреля 2012 года № 4/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 апреля 2012 года № 11-3-132
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 3/26 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2012 года за номером № 2121) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 49/288 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2012 года за номером № 11-3-128, опубликовано в районной газете «Рауан» от 26 января 2012 года № 4 (2027)) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению соотвественно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5733529 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2008425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5267 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6991 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3712846 тысяч тенге;
2) затраты – 5795820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 148127 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4636 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205782 тысячи тенге.
Решению дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
2-1. Принять к доиспользованию в 2012 году оставшуюся сумму от 2011 года в 17069 тысяч тенге по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов.
2-2. Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2012 год в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты– 100 процент;

2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) қызметiн бiржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы – 57,4 пайыз;
4) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
6) әлеуметтік салық – 100 пайыз.

2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процент;
3) индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам – 57,4 процент;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процент;
5) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процент;
6) социальный налог – 100 процент.

Шешімнің 3 тармағында 8 абзацтағы «139463» саны «149915» санымен, 12 абзацтағы «11478» саны «8747» санымен, 13 абзацтағы «63423» саны «44396» санымен, 14 абзацтағы «93000» саны «254147» санымен ауыстырылсын және тармақ мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Бейнеу селосында Б.Майлин көшесіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеу жұмыстарына (1,2 кезек) – 96550 мың теңге;
Ақжігіт-Тәжен су құбырымен қоса 50 текше метр резервуар құрылысына толықтыру (1,2 кезек) – 42514 мың теңге.

Заменить цифру «139463» цифрой «149915» в абзаце 8, цифру «11478» цифрой «8747» в абзаце 12, цифру «63423» цифрой «44396» в абзаце 13, «93000» цифрой «254147» в абзаце 14 пункта 3 решения и пункт дополнить абзацами следующего содержания:
Капитальный ремонт автомобильных дорог по улице Б.Майлина в селе Бейнеу (1,2 очередь) – 96550 тысяч тенге;
Дополнение строительства водопровода Акжигит-Тажен с резервуаром 50 кубических метров (1,2 очередь) – 42514 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 14 - қосымшалары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Қилышаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Ұлұкбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Нысанбаев
13 сәуір 2012 жыл
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 4/25 шешімге 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

Приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции в соответствии с приложениями 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Б.Килышаев
Секретарь районного
маслихата                               А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Бейнеуский районный отдел экономики
и финансов»:
М.Нысанбаев
13 апреля 2012г.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 13 апреля 2012 года № 4/25
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге