Бейнеу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 шілдедегі 6/40 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 тамызда № 11-3-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 49/288 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 11-3-128 реттік санымен тіркелген, аудандық «Рауан» газетінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4(2027) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5733529 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2008425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5267 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3712846 мың теңге;
2) шығындар – 5795820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 148127 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4636 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 49/288 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 24 июля 2012 года № 6/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 августа 2012 года № 11-3-138
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 49/288 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2012 года за номером № 11-3-128, опубликовано в районном газете «Рауан» от 26 января 2012 года № 4 (2027)) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5733529 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2008425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5267 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6991 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3712846 тысяч тенге;
2) затраты – 5795820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 148127 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4636 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –  205782 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н.Баймұханов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Ұлұкбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары
Б.Б.Әзірханов
24 шілде 2012 жыл
2012 жылғы 24 шілдедегі
№ 6/40 шешімге қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

5) дефицит (профицит) бюджета – -205782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205782 тысячи тенге.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Н.Баймуханов
Секретарь районного
маслихата                               А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Заместитель начальника государственного учреждения
«Бейнеуский районный отдел экономики
и финансов»:
Б.Б.Азирханов
24 июля 2012г.
Приложение
к решению районного маслихата
от 24 июля 2012 года № 6/40
Районный бюджет на 2012 год
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге

3 000,0
04
Білім беру
3 406 731,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
393 518,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
393 518,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
228476
Боранкұл селолық округі әкімінің аппараты
66722
Сам селолық округі әкімінің аппараты
8124
Тұрыш селолық округі әкімінің аппараты
10415
Төлеп селолық округі әкімінің аппараты
15406
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
21622
Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты
9751
Есет селолық округі әкімінің аппараты
15269
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
17733
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 553 496,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытуды қамтамасыз ету
6 125,0
003
Жалпы білім беру
2 418 992,0
006
Балаларға қосымша білім беру
39 603,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 644,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
14 908,0
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 159,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
864,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 582,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9 433,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 486,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
700,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
459 717,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
459 717,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
342 825,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320 929,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
75 720,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0,0

3 000,0
04
Образование
3 406 731,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
393 518,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
393 518,0
Аппарат акима село Бейнеу
228476
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
66722
Аппарат акима Самского сельского округа
8124
Аппарат акима Турышского сельского округа
10415
Аппарат акима Толепского сельского округа
15406
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
21622
Аппарат акима Сынгырлауского сельского округа
9751
Аппарат акима Есетского сельского округа
15269
Аппарат акима Саргинского сельского округа
17733
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 553 496,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
6 125,0
003
Общеобразовательное обучение
2 418 992,0
006
Дополнительное образование для детей
39 603,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 644,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 159,0
002
Создание информационных систем
864,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 582,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
9 433,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 486,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
700,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
459 717,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
459 717,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
342 825,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320 929,0
002
Программа занятости
75 720,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0,0