2012 жылға "Жастар практикасын" ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 51 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 сәуірде № 11-4-130 тіркелді. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012.06.11  № 125 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7) тармағына18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес 2012 жылға жастар практикасынан өтуге арналған жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (одан әрі-уәкілетті орган) жұмыс берушілермен «Жастар практикасы» шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы шарт жасасын.
3. Шарт жасасқан кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің басшылары уәкілетті органның жолдамасына сәйкес «Жастар практикасы» шеңберінде жұмыс орындарына жұмысқа орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Тәжібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қ.Е.Рысбаев
29 наурыз 2012 жыл
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Ә.Әбдіхалықова
29 наурыз 2012 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің

Об организации "Молодежной практики на 2012 год"
Постановление акимата Каракиянского района от 29 марта 2012 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 апреля 2012 года № 11-4-130. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 11 июня 2012 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 11.06.2012 года № 125.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-7) статьи 7статей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень работодателей на 2012 год, в соответствии с потребностью регионального рынка труда где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственному учреждению «Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ» (далее - уполномоченный орган) заключить договор с работодателями о создании рабочих мест, в рамках «Молодежной практики».
3. Руководителям предприятий, организаций и учреждений заключившим договор, обеспечить трудоустройство на рабочие места в рамках «Молодежной практики» в соответствии с направлением уполномоченного органа.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева Н.Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
«Каракиянский районный отдел занятости
и социальных программ»
Рысбаев.К.Е.
29 марта 2012 год
Государственное учреждение
«Каракиянский районный
отдел экономики и финансов»
А. Абдихаликова
29 марта 2012 год
Приложение к постановлению
акимат Каракиянского района