2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 66 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 мамырда № 11-4-133 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Халықты жұмыспен қамту туралы” Заңының 7 бабының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген “Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне”, “Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Уәкілетті орган «Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ә.Әбдіхалықова
12 сәуір 2012 жыл
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қ.Е. Рысбаев
12 сәуір 2012 жыл
Қарақия ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 12 сәуір
№ 66 қаулысына
қосымша
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыс түрлері қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері

Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 мая 2012 года № 11-4-133
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 7 Закона от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правила организации и финансирования общественных работ» утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении программы Занятости 2020» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень предприятий, организаций и учреждений в которых будут организованы общественные работы, виды общественных работ, объемы, размер оплаты труда участников и источники их финансирования на 2012 год.
2. Уполномоченному органу государственное учереждение «Отдел занятости и социальных программ Каракиянского района» обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева Н.Т.
4. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Государственное учреждение «Каракиянский
районный отдел экономики и финансов»
А.Абдикаликова
12 апреля 2012 год
Государственное учреждение «Каракиянский
Районный отдел занятости и социальных программ»
Рысбаев К.Е.
12 апреля 2012 год
Приложение
к постановлению акимата Каракиянского района
от 12 апреля 2012 года № 66
Перечень предприятий, организаций и учреждений, в которых будут организованы общественные работы, виды общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования на 2012 год

Кәсіп- орын- дар, ұйым- дар, мекеме- лер атаула- ры жолда-на-тын жұ- мыссыздар са-ны Бір адам-ға төле-нетін еңбекақы мөлшері теңге (ең төменгі еңбекақы- ның 1,0 мөлшерін- де) Қоғамдық жұмыс түрлері Жұмыс мерзімі Қаржыландыру көздері
1
Құрық селосы әкімі- нің аппараты мемлекет-тік мекемесі
35
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
2
Жетібай кентінің әкім аппараты мемлекет-тік мекемесі
40
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
3
Мұнайшы кентінің әкім аппараты мемле- кеттік мекемесі
30
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
4
Сенек селолық округі әкімінің аппараты мемлекет-тік мекемесі
15
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
5
Бостан селолық округі әкімінің аппараты мемлекет-тік мекемесі
15
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
6
Құланды селолық округі әкімінің аппараты мемлекет-тік мекемесі
15
17439
Маманның көмекшісі, ескертпе таратушы агенттер, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы.
3 айдан 6 айға дейін Сағ 9.00 ден 18.00-ге дейін 5 жұмыс күні
Жергілікті бюджет
Барлығы:
150

Наименование предприятий, органи-заций, учреждений Количество нап-рав-ляе-мых без-работных Размер заработной платы оплачи-ваемый на одного челове-ка,тен-ге (в размере 1,0 минима-льной заработной платы) Вид общественных работ Срок работы Источ-ники финан-сирования
1
Государственное учереждение «Аппарат акима села Курык»
35
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повестков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
2
Государственное учереждение «Аппарат акима поселка Жетыбай»
40
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повясков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
3
Государственное учереждение «Аппарат акима поселка Мунайшы»
30
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повестков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
4
Государственное учереждение «Аппарат акима сельско-го округа Сенек»
15
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повестков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
5
Государственное учереждение «Аппарат акима сельско-го округа Бостан»
15
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повестков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
6
Государственное учереждение «Аппарат акима сельско-го округа Куланды»
15
17439
Помощник специалиста, агенты по разноске уведомлении, разночик военных повестков, курьеры
от 3-х до 6-ти месяцев, с 9.00.до 18.00 часов 5 дней в неделю
Местный бюджет
Всего:
150