Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/291 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 6/64 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2177 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 07 желтоқсандағы №7/78 "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 06 желтоқсандағы 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/291 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 13 қаңтарда № 11-4-127 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2012 жылғы 27 қаңтарда № 4 (463) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 831 519 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 437 426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 18 951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 66 877 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 308 265 мың теңге.
2) шығындар – 6 761 783 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 163 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 845 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 682 мың теңге.
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 69 905 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 69 905 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 138 332 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
профицитін пайдалану) – 138 332 мың теңге;
қарыздар түсімі – 142 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 682 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары – 484 мың теңге.
6 тармақта "1 415 913" саны "1 705 998" санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы Е.Таджибаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 41/291 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 10 декабря 2012 года № 6/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2012 года № 2177. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года №95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 07 декабря 2012 года №7/78 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 06 декабря 2011 года №39/448 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года №41/291 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-4-127 от 13 января 2012 года, опубликовано в газете "Каракия" от 27 января 2012 года №4 (463)) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 6 831 519 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 437 426 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 951 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 66 877 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 308 265 тысяч тенге.
2) затраты – 6 761 783 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 138 163 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 845 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 682 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 69 905 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 69 905 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 138 332 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита
использование профицита) бюджета – 138 332 тысяч тенге;
поступление займов – 142 530 тысяч тенге;
погашение займов – 4 682 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 484 тысяч тенге.
В пункте 6 цифры "1 415 913" заменить цифрами "1 705 998".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Е.Таджибаев
Секретарь районного
маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
А.Абдикаликова

015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 141
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 800
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 450
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
40
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп интернаттардың
16 767
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 985
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
326 839
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
326 839
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
216 526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 526
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 439
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63 774
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 880
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 306
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
15 548
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 173
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 015
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
567
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 878
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 128
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 141
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 800
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 450
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
40
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 767
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 985
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
326 839
037
Строительство и реконструкция объектов образования
326 839
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216 526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 439
002
Программа занятости
63 774
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 880
005
Государственная адресная социальная помощь
10 306
006
Оказание жилищной помощи
15 548
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 173
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 015
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
567
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 878
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 128
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

24 233
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 409
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 215
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2 074
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 535
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 002
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 939
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
11 939
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
10 490
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 490
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеренария бөлімі
29 573
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 688
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
280
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
21 605
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 847
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 847
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
16 847
12
Көлік және коммуникация
14 394
458
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 394
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7 998
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 396
13
Өзгелер
26 731
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 341
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
2 341
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 765
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 765
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

24 233
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 409
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 215
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 074
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 535
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 002
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 939
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 939
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 490
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 490
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
29 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7 688
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
280
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
21 605
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 847
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 847
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 847
12
Транспорт и коммуникации
14 394
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 394
022
Развитие транспортной инфраструктуры
7 998
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 396
13
Прочие
26 731
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 341
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 341
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 765
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)