Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 38/341 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 7/56 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 2175 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/78 «Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 11 желтоқсанда № 2172 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 38/341 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 6 қаңтарда № 11-5-128 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 2-3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 417 296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 419 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 8 100 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 973 528 мың теңге;
2) шығындар – 5 344 593 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 108 414 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 880 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 466 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 46 900 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 46 900 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 82 611 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -82 611 мың теңге.
3 тармақта:
бірінші абзацтағы «531 410» саны «572 216» санымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
бірінші абзацтағы «80 095» саны «166 945» санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «12 291» саны «12 282» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «354» саны «116» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «2 800» саны «2 344» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «9 687» саны «9 037» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 09 декабря 2011 года № 38/341 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 10 декабря 2012 года № 7/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2012 года № 2175
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года №95-ІV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 7 декабря 2012 года №7/78 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года №39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2172 от 11 декабря 2012 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 9 декабря 2011 года №38/341 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-5-128 от 06 января 2012 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 18 января 2012 года №2-3) следующие изменение:
Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 417 296 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 419 788 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 8 100 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 1 973 528 тысяч тенге;
2) затраты – 5 344 593 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 108 414 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 880 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 466 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 46 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 46 900 тысяч тенге;поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 82 611 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 611 тысяча тенге.
В пункте 3:
в первом абзаце цифру «531 410» заменить цифрой «572 216».
В пункте 4:
в первом абзаце цифру «80 095» заменить цифрой «166 945»;
во втором абзаце цифру «12 291» заменить цифрой «12 282»;
в четвертом абзаце цифру «354» заменить цифрой «116»;
в пятом абзаце цифру «2 800» заменить цифрой «2 344»;
в девятом абзаце цифру «9 687» заменить цифрой «9 037;

19 551
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мек-тептен тыс іс-шараларды өткізу
1 158
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқы-тылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2344
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3883
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
155
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
116
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
17132
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
58 912
040
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттік бiлiм беру тапсырысын іске асыруға
26 689
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
434 447
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
434 447
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
248 258
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 488
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5 488
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242 770
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37 905
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 801
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 669
006
Тұрғын үй көмегі
23 926
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

19 551
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 158
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 344
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 883
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
155
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
116
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 132
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58 912
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
26 689
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
434 447
037
Строительство и реконструкция объектов образования
434 447
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
248 258
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 488
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 488
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242 770
002
Программа занятости
37 905
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 801
005
Государственная адресная социальная помощь
6 669
006
Оказание жилищной помощи
23 926
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов