2012 жылға Түпқараған ауданы бойынша жұмыссыздарға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 05 қаңтардағы № 1 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қаңтарда № 11-6-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 « Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы » Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, 2012 жылға Түпқараған ауданы бойынша жұмыссыздарға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын шаруашылық субъектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасында көрсетілген мекеме басшыларына және поселке, село әкімдіктеріне қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа уақытында жолдау « Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі » мемлекеттік мекемесіне (О.Б.Жарылғапова) тапсырылсын.
4. « Аудандық экономика және қаржы бөлімі » мемлекеттік мекемесіне (А.К.Ермекова) қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру тапсырылсын.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Алтынғалиевке жүктелсін.
6. Қаулы Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             С.У.Трумов
КЕЛІСІЛДІ:
«Түпқараған аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жарылгапова Оразгул Бекиевна
05 қаңтар 2012 жыл
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы
Ермекова Алтынай Кожагуловна
05 қаңтар 2012 жыл
Түпқараған ауданы әкімдігінің
05 қаңтар 2012 жылғы
№ 1 қаулысына
қосымша
2012 жылға Түпқараған ауданы бойынша жұмыссыздарға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын шаруашылық субъектілерінің тізбесі
Шаруашылық субъектілерінің атаулары Қоғамдық жұмыс түрлері Бір жұмыссызға жұмыс көлемі жұмыс мерзімі еңбекақы мөлшері (ең төменгі жалақы мөлшері) Қаржыландыру көзі
1
«Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші-сі
Айына 150-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
2
«Баутин поселкесі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі
Айына 100-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
3
«Ақшұқыр село әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі
Айына 100-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
4
«Таушық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші-сі
Айына 100-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
5
«Қызыл-Өзен село әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші-сі
Айына 100-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
6
«Түпқараған ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші-сі
Айына 50-ге дейін шақырту қағазын тарату
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
7
«Түпқараған аудандық кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші-сі
Айына 500-ге дейін хабарлама тарату
3 айдан 6 айға дейін
1,5
Жергілікті бюджет
8
«Сайын Шапағатов селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші
сі
Айына100-
ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1.5
Жергілікті бюджет
9
«Түпқараған аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекші
сі
Айына 100-ге дейін құжаттарды жинақтау және тіркеу, істерді мұрағатқа тапсыру
3 айдан 6 айға дейін
1.5
Жергілікті бюджет

Об утверждении списка хозяйствующих субъектов организующие общественные работы для безработных по Тупкараганскому району на 2012 год
Постановление Тупкараганского районного акимата от 05 января 2012 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 января 2012 года № 11-6-146
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан » от 23 января 2001 года № 148, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан « О занятости населения » от 23 января 2001 года № 149, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить список хозяйствующих субъектов организующие общественные работы для безработных по Тупкараганскому району на 2012 год, согласно приложению.
2.Руководителям учреждений и сельским, поселковым акиматам предложить организовать общественные работы, указанные в приложении настоящего постановления.
3. Поручить государственному учреждению « Районному отделу занятости и социальных программ » (О.Б.Жарылгапова) своевременное направление безработных на общественные работы.
4. Поручить государственному учреждению « Районному отделу экономики и финансов » (А.К.Ермекова) финансирование общественных работ.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.А.Алтынгалиеву.
6. Постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого его официального опубликования.
Аким района                             С.У.Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Тупкараганский районный
отдел занятости и социальных программ»
Жарылгапова Оразгул Бекиевна
05 января 2012 год
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
экономики и финансов»
Ермекова Алтынай Кожагуловна
05 января 2012 год
Приложение
к постановлению акимата
Тупкараганского района № 1
от 05 января 2012 года
Список хозяйствующих субъектов организующие общественные работы  для безработных по Тупкараганскому району на 2012 год
Наименование хозяйствующих субъектов Виды общественных работ Объем выполняемых работ Срок работы Размер оплаты труда на одного человека (в размере 1,5 минимальной заработной платы) Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тупкараган-
ского района»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 150 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Баутино»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Акшукур»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
4
Государственное
учреждение «Аппарат акима села Таушык»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кызыл-Озен»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Тупкараганско-
го района»
Помощник специалиста
Разнести до 50 повесток в месяц
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Тупкараган-
ский районный отдел предпринима-
тельства»
Помощник специалиста
Разнести до 500 уведомлений в месяц
От 3-х до 6-ти месяцев
1,5
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сайын Шапагатов»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1.5
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Тупкараган-
ский районный отдел занятости и социальных программ»
Помощник специалиста
Сбор и регистрация до 100 документов в месяц, сдача дел в архив
От 3-х до 6-ти месяцев
1.5
Местный бюджет