"2012-2014" жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/44 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 2154 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 6/72 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте № 2146 болып тіркелген), сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне (нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 11-6-145 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 04-06 (494-496) санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 059 354,4 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер бойынша – 4 159 113,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 113,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 471,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 869 657,0 мың теңге;
2 ) шығындар – 6 437 673,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95 870,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 080,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -1 210,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 3 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 500,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 теңге
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 477 689,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 477 689,3 мың теңге;
2 – тармақта:
1) тармақшада:
«64» сандары «100» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«0» сандары «100» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«0» сандары «100» сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«63,9» сандары «100» сандарына ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен шығындарды өтеуге 121 834,0 мың теңге көлемінде трансферттер қаралғаны ескерілсін;
4- тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде субсидия беру»;
«жалпы білім беретін мектеп түлектерінің Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарындағы оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек төлеуге»;
7-тармақтың 2) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42/251 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 7/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 сентября 2012 года № 2154
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 5 сентября 2012 года № 6/72 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2146 от 12 сентября 2012 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42/251 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-145 от 11 января 2012 года, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 20 января 2012 года № 04-06 (494-496) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 6 059 354,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 159 113 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 113,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 471 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 869 657 тысяч тенге;
2) затраты – 6 437 673,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 870 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 97 080 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-1 210 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 3 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3 500 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 477 689,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 477 689,3 тысяч тенге.
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «64» заменить цифрами «100»;
подпункте 2):
цифры «0» заменить цифрами «100»;
подпункте 3):
цифры «0» заменить цифрами «100»;
подпункте 5):
«63,9» заменить цифрами «100».
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь в размере 121 834 тысяч тенге»;
пункт 4 дополнить абзацами следующего содержания:
«предоставление субсидий в рамках программы занятости - 2020»;
«для выплаты социальной помощи обучающимся в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан»;
в пункте 7:
подпункте 2:

«асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың балаларына - ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде» деген сөздер «асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың балаларына - ай сайын 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде» сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақта:
5) тармақшада 11 және 12- абзацтары алып тасталсын;
8-1- тармақта:
«1 000 » саны «25 049» сандарына ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Тасболатов
Аудандық мәслихат
хатшысы:                                А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Ермекова

слова «ежемесячную социальную помощь в размере 1 месячного расчетного показателя - детям получателей государственных пособий по потере кормильца» заменить словами «ежеквартальную социальную помощь в размере 1,5 месячного расчетного показателя - детям получателей государственных пособий по потере кормильца».
в пункте 7:
в подпункте 5) абзацы 11 и 12 исключить.
в пункте 8-1:
цифра «1000» заменить цифрами « 25 049 ».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии А.Тасболатов
Секретарь районного
маслихата А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник районного отдела
экономики и финансов
А.Ермекова

4 251,0
4
Бiлiм беру
2 198 730,3
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
91 598,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
36 257,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
463,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
54 878,0
123
С. Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
6 901,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
0,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6 901,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
49 248,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
42 349,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
140,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6 759,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
34 341,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
34 160,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
181,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
110 830,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
81 304,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 100,0

4 251,0
4
Образование
2 198 730,3
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
91 598,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
36 257,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
463,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
54 878,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
6 901,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6 901,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
49 248,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
42 349,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
140,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6 759,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
34 341,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
34 160,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
181,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
110 830,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
81 304,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 100,0

040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28 426,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 000,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
4 571,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 571,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 041 274,3
003
Жалпы бiлiм беру
893 293,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73 421,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 287,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы(түзету ); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мүғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
31 749,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 582,3
002
Ақпараттық жүйелер құру
858,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 660,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 344,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата -аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 080,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
856 967,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
856 967,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
133 977,0
123
Ақшұқыр ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 105,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 105,0
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
788,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
788,0
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 520,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 520,0
123
Қызылөзен ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
730,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
730,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
712,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
712,0

040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28 426,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
3 000,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 000,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
4 571,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 571,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 041 274,3
003
Общеобразовательное обучение
893 293,0
006
Дополнительное образование для детей
73 421,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 287,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей сироти детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 749,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 582,3
002
Создание информационных систем
858,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 660,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 344,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 080,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
856 967,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
856 967,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
133 977,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
2 105,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 105,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
788,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
788,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
3 520,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 520,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
730,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
730,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
712,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
712,0

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 122,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
40 589,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 897,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 582,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 356,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
680,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 285,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 473,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 070,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 764,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 637,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
383,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
1 306,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 573 590,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
15 510,0
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
15 510,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 453,0
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 453,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 266 735,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
116 325,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
955 993,0
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
0,0
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
194 417,0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 250,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 122,0
002
Программа занятости
40 589,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 897,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 582,0
006
Оказание жилищной помощи
100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 356,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
680,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 285,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 473,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 070,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 764,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 637,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
383,0
012
Создание информационных систем
1 306,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 573 590,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
15 510,0
027
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
15 510,0
457
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 453,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости -2020
6 453,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 266 735,0
003
Проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
116 325,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
955 993,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости - 2020
194 417,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4 250,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

2 800,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 307,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 009,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
21 009,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) ішкі саясат бөлімі
9 917,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 077,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 641,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 801,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 215,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 452,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
10 452,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 819,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 979,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
8 828,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 988,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 116,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 116,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 025,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 025,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 185,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
12
Көлiк және коммуникация
119 226,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 800,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 307,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 009,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
21 009,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 077,0
004
Создание информационных систем
840,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 801,0
002
Создание информационных систем
840,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 215,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 452,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 452,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 819,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8 979,0
002
Создание информационных систем
840,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 828,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 988,0
005
Создание информационных систем
840,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 116,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 116,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 025,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 025,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 185,0
002
Создание информационных систем
840,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
12
Транспорт и коммуникации
119 226,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)