"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 42/251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 8/55 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2179 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы №7/78 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда №2172 болып тіркелген), сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы №42/251 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 қаңтарда №11-6-145 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы №04-06 (494-496) санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 078 119,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 169 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 450,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 471,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 876 703,0 мың теңге;
2 ) шығындар – 6 456 438,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95 870,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 080,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -1 210,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 3 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 500,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 477 689,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 477 689,3 мың теңге.
2 – тармақта:
1) тармақшада:
«100» сандары «98.9» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«100» сандары «0» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«100» сандары «0» сандарына ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        Аудандық мәслихат                                                хатшысы:
О. Әбдірахманов                               А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
А. Ермекова

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42/251 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2012 года № 8/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2012 года № 2179
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решения Мангистауского областного маслихата от 7 декабря 2012 года №7/78 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года №39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172 от 11 декабря 2012 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года №42/251 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-6-145, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 20 января 2012 года №04-06 (494-496) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 6 078 119,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 169 495,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 450,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 471,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов- 1 876 703,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 456 438,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 870,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 97 080,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 1 210,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3500,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов- 3500,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 477 689,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 477 689,3 тысяч тенге.
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «100» заменить цифрами «98,9»;
подпункте 2):
цифры «100» заменить цифрами «0»;
подпункте 3):
цифры «100» заменить цифрами «0»;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                   Секретарь районного                                              маслихата
О. Әбдірахманов                           А. Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
А. Ермекова

22 741,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
900,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,0
2
Қорғаныс
4 251,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
4 251,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 251,0
4
Бiлiм беру
2 201 251,3
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
95 752,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
36 257,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
463,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
59 032,0
123
С. Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
12 795,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12 795,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
52 484,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
39 549,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
140,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12 795,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
34 341,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
34 160,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
181,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130 957,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
80 846,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

22 741,0
002
Создание информационных систем
900,0
015
Капитальные расходы государственного органа
198,0
2
Оборона
4 251,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 251,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 251,0
4
Образование
2 201 251,3
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
95 752,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
36 257,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
463,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
59 032,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
12 795,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 795,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
52 484,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
39 549,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
140,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 795,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
34 341,0
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
34 160,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
181,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
130 957,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
80 846,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

500,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
49 611,0
123
С.Шапағатов ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 496,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 496,0
123
Баутин кент, ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 010 459,3
003
Жалпы бiлiм беру
864 338,0
006
Балаларға қосымша білім беру
72 371,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
68,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету ); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мүғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16 462,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 633,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 774,3
002
Ақпараттық жүйелер құру
858,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 660,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 152,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата -аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 143,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
856 967,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
856 967,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
137 575,0
123
Ақшұқыр ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 105,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 105,0
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
788,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
788,0
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
3 520,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 520,0
123
Қызылөзен ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
730,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
730,0
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
712,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
712,0

500,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49 611,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
4 496,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 496,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
3 000,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 010 459,3
003
Общеобразовательное обучение
864 338,0
006
Дополнительное образование для детей
72 371,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
68,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей сироти детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 462,0
067
Капитальные расходы подведомственных государствнных учреждений и организаций
15 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 774,3
002
Создание информационных систем
858,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 660,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 152,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 143,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
856 967,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
856 967,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 575,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
2 105,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 105,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С. Шапагатова
788,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
788,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
3 520,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 520,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
730,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
730,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
712,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
712,0

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 720,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37 383,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 897,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 302,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 112,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
592,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 285,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 121,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
877,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 434,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 115,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
640,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
862,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 583 764,0
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
15 510,0
027
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу абаттандыру
15 510,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 453,0
024
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 453,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 267 620,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
116 224,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
956 979,0
072
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе)сатып алу
194 417,0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 374,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 720,0
002
Программа занятости
37 383,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 897,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 302,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 112,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
592,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 285,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 121,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
877,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 434,0
067
Капитальные расходы подведомственных государствнных учреждений и организаций
100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 115,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
640,0
012
Создание информационных систем
862,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 583 764,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
15 510,0
027
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
15 510,0
457
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 453,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
6 453,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 267 620,0
003
Проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
116 224,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
956 979,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости - 2020
194 417,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4 374,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

2 800,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 307,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 009,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
20 581,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
428,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) ішкі саясат бөлімі
9 917,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 013,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
904,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 641,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 801,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
42 267,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 504,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
8 504,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 819,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 979,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
8 828,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 988,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 116,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 116,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 126,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 126,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 286,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
840,0
12
Көлiк және коммуникация
119 226,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 800,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещания
2 307,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 009,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 581,0
032
Капитальные расходы подведомственных государствнных учреждений и организаций
428,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 013,0
004
Создание информационных систем
904,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 801,0
002
Создание информационных систем
840,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42 267,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 504,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 504,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 819,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8 979,0
002
Создание информационных систем
840,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 828,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 988,0
005
Создание информационных систем
840,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 116,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 116,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 126,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 286,0
002
Создание информационных систем
840,0
12
Транспорт и коммуникации
119 226,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)