Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы № 33 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 сәуірде № 3797 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 және 12 қаңтарда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99200894,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5860471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 85726,9 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 93250693,5 мың теңге;
2) шығындар – 99317841,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1855524,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2406929,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 551405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 765812,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 765812,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2738282,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2738282,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы:
мынадай мазмұндағы 24) және 25) тармақшалармен толықтырылсын:
"24) ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге;
25) моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге.";
жиырма бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады 1)-3), 5)-8), 10), 12), 16), 18), 20), 21), 23) және 24) тармақшалардан басқа).";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға";";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көлік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасын іске асыруға қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 30 марта 2012 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 апреля 2012 года № 3797
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" от 8 декабря 2011 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788, опубликовано 5 и 12 января 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 99200894,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5860471,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 85726,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 93250693,5 тысячи тенге;
2) затраты – 99317841,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1855524,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2406929,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 551405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 765812,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 765812,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2738282,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2738282,8 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения:
дополнить подпунктами 24) и 25) следующего содержания:
"24) на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
25) на решение вопросов обустройства моногородов.";
абзац двадцать пятый изложить в новой редакции:
"Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области (за исключением подпунктов 1)-3), 5)-8), 10), 12), 16), 18), 20), 21), 23) и 24)).";
пункт 7 указанного решения дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.