Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 42 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 3802 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 және 12 қаңтарда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99444584,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5860471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 328169,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 93251941,5 мың теңге;
2) шығындар – 99715892,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1855524,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2406929,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 551405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 611451,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 611451,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -2738282,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2738282,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 679638,6 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 427159,9 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 252478,7 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 41298,8 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 8-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көлік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасын іске асыруға қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 2 мая 2012 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 мая 2012 года № 3802
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" от 8 декабря 2011 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788, опубликовано 5 и 12 января 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 99444584,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5860471,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 328169,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 93251941,5 тысяча тенге;
2) затраты – 99715892,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1855524,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2406929,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 551405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 611451,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 611451,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2738282,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2738282,8 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 679638,6 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 427159,9 тысяч тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 252478,7 тысяч тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 41298,8 тысяч тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";
пункт 8-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств на реализацию Программы занятости 2020 на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.