Алтынсарин ауданындағы Лихачев кен орнының жер асты сулары № 2, № 3, № 4 ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 392 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қазанда № 3842 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Алтынсарин ауданындағы Лихачев кен орнының жер асты сулары № 2, № 3, № 4 ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі директорының
міндетін атқарушы
_______________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" ММ бастығы
_______________ Қ. Төлеубаев
Алтынсарин ауданының әкімі
_______________ Б. Ахметов
Әкімдіктің
2012 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 392 қаулысына қосымша
Алтынсарин ауданындағы Лихачев
кен орнының жер асты сулары № 2, № 3, № 4
ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 2
ұңғыма
Радиусі-
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы–
340 метр
Ені–262 метр
6,2
гектар
Ұзындығы–
340 метр
Ені–262 метр
6,2
гектар
№ 3
ұңғыма
Радиусі-
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы–
342 метр
Ені–240 метр
5,65
гектар
Ұзындығы–
342 метр
Ені–240 метр
5,65
гектар
№ 4
ұңғыма
Радиусі-
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы–
342 метр
Ені–240 метр
5,65
гектар
Ұзындығы–
342 метр
Ені–240 метр
5,65
гектар
Ескерту: "Қостанай облысы Алтынсарин ауданындағы Лихачев кен орнының жер асты сулары №№ 2, 3 және 4 ұңғымаларының су тартудың санитарлық қорғау аймақтарының санитарлық-гидрологиялық негіздеу" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Улан" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 3, № 4 Лихачевского месторождения подземных вод в Алтынсаринском районе
Постановление акимата Костанайской области от 4 сентября 2012 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 октября 2012 года № 3842. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 3, № 4 Лихачевского месторождения подземных вод в Алтынсаринском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ Ю. Севостьянов
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление природных
ресурсов и природопользования акимата
Костанайской области"
________________ К. Тулеубаев
Аким Алтынсаринского района
________________ Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 4 сентября 2012 года
№ 392
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных
скважин № 2, № 3, № 4 Лихачевского месторождения
подземных вод в Алтынсаринском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 2
Радиус-
50
метров
вокруг
скважины
0,785
гектара
Длина–
340
метров
Ширина-
262
метра
6,2
гектара
Длина–
340 метров
Ширина-
262 метра
6,2
гектара
Скважина
№ 3
Радиус-
50
метров
вокруг
скважины
0,785
гектара
Длина–
342
метра
Ширина-
240
метров
5,65
гектара
Длина–
342 метра
Ширина-
240 метров
5,65
гектара
Скважина
№ 4
Радиус-
50
метров
вокруг
скважины
0,785
гектара
Длина–
342
метра
Ширина–
240
метров
5,65
гектара
Длина–
342 метра
Ширина–
240 метров
5,65
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зон санитарной охраны водозаборных скважин №№ 2, 3 и 4 Лихачевского месторождения подземных вод в Алтынсаринском районе" (Заказчик государственное коммунальное предприятие "Улан").