Әкімдіктің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 229 "2012 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 565 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 3952 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы" 2012 жылғы 14 мамырдағы № 229 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3815 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛIСIЛДI
"Қостанай облысы әкімдігінің
бiлiм басқармасы" ММ бастығы
_______________ М. Жүндібаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ бастығы
______________ Г. Кисленкова
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 565 қаулысымен бекітілген
Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке
дейінгі тәрбие
мен оқыту
ұйымдарының
әкімшілік
аумақтық
орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен
оқыту ұйымдарының
тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге
жұмсалатын шығыстардың орташа құны
(теңге)
Орта білім
беру
ұйымдарының
базасында
ұйымдас-
тырылған
мектепке
дейінгі
шағын
орталықтар
Мектепке
дейінгі
ұйымдар
(балалар
яслиі, балалар
бақшасы,
сәбилер-
бақшасы,
"мектеп-
балалар
бақшасы"
кешені)
Орта білім
беру
ұйымда-
рының
базасында
ұйымдас-
тырылған
мектепке
дейінгі
шағын
орталықтар
Мектепке дейінгі
ұйымдар
(балалар яслиi, балалар
бақшасы,
сәбилер-бақшасы,
"мектеп-балалар
бақшасы" кешені)
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсарин
ауданы

О внесении изменения в постановление акимата от 14 мая 2012 года № 229 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год"
Постановление акимата Костанайской области от 10 декабря 2012 года № 565. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2012 года № 3952
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год" от 14 мая 2012 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3815, опубликовано 26 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ
"Управление образования
акимата Костанайской области"
______________ М. Жундубаев
Начальник ГУ
"Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
______________ Г. Кисленкова
Утвержден
постановлением акимата
от 10 декабря 2012 года № 565
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2012 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и обучения
(район, город)
Количество воспитанников организаций
дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов
на одного воспитанника в
месяц (тенге)
Дошкольные
мини-центры,
организованные на
базе организаций
среднего
образования
Дошкольные
организации
(детские ясли,
детский сад,
ясли-сад,
комплекс
"школа-детский
сад")
Дошкольные
мини-центры,
организо-
ванные на
базе
организаций
среднего
образования
Дошкольные
организации
(детские
ясли, детский
сад,
ясли-сад,
комплекс
"школа-
детский сад")
1
2
3
4
5
6
1
Алтынсаринский
район