Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 550 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 9-2-202 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-197, 2012 жылғы 20 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
2)–6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 9844243,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 158000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 158000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 90335,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 90335,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -336751,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 336751,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 81200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 12,3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Хасен
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 541 "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 24 января 2012 года № 550. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 3 февраля 2012 года № 9-2-202
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 541 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-197, опубликованное 20 января 2012 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 2)–6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 9844243,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 158000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 90335,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 90335,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -336751,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 336751,9 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2012 год в сумме 81200,0 тысяч тенге.";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                А. Хасен
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
______________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_____________ С. Искуженов
Приложение 1
к решению маслихата