2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы № 128 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда № 9-3-165 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің басқарушысы
_______________ Л. Фанина
"Қазпочта" акционерлік қоғамы Қостанай
облыстық филиалы Арқалық қалалық
почта байланыс торабының бастығы
________________ Г. Башкирова
"Қазтұтынуодағы Арқалық экономика
және құқық колледжі" мекемесі
директоры
________________ С. Саржанов
"Қостанай облысының Арқалық
қалалық соты" мемлекеттік
мекемесінің төрағасы
________________ Б. Нысанбаев
Қостанай облысы әкімдігі білім
басқармасының "№ 2 кәсіптік лицей"
мемлекеттік мекемесінің директоры
________________ К. Джанабаева
Қостанай облысы әкімдігі білім
басқармасының "Нәзипа Құлжанова
атындағы Торғай гуманитарлық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бастығы
________________ С. Тасмаганбет
Қостанай облысы әкімдігі білім
басқармасының "Торғай аграрлық-
техникалық колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
директоры
________________ А. Шамшин
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Арқалық медициналық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры
________________ А. Мукатов
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының "Арқалық
өңірлік емхана" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері
________________ И. Туранина
Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасының "Арқалық
психоневрологиялық интернат үйі"
мемлекеттік мекемесінің директоры
________________ Н. Доценко
Қостанай облысының әкімдігі мәдениет
басқармасының "Арқалық қаласындағы
дала өлкесі тарихы облыстық мұражайы"
мемлекеттік мекемесінің директоры
________________ Г. Елтебаева
Қостанай облысы әкімдігі мәдениет
басқармасының "Арқалық қаласындағы
облыстық № 2 әмбебап ғылыми
кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ А. Нурманова
Қостанай облысы әкімдігі туризм, дене
шынықтыру және спорт басқармасының
"Арқалық қалалық балалар-жасөспірімдер
спорт мектебі" мемлекеттік мекемесінің
директоры
____________________ Р. Шалабаев
Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету комитетінің
"Қостанай облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығы" Республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Арқалық
филиалының басқарушысы
_________________ С. Мұқанов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық Комитетінің Қостанай
облысы бойынша Салық департаментінің
Арқалық қаласы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Б. Алмагамбетов
"Қазақстан Республикасы статистика
Агенттігі Қостанай облысының статистика
Департаменті Арқалық қаласының статистика
басқармысының бастығы
__________________ Д. Нұрлыбеков
"Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар министрлігі Қостанай
облысының төтенше жағдайлар
департаменті Арқалық қаласының
Төтенше жағдайлар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ М. Шакибаев
Әкімдіктің

Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 128. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 27 февраля 2012 года № 9-3-165
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Аркалыка Маметекова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Аппарат Аркалыкского
городского маслихата"
________________ Л. Фанина
Директор государственного учреждения
"Аркалыкская городская детско-юношеская
спортивная школа" Управления туризма,
физической культуры и спорта акимата
Костанайской области
________________ Р. Шалабаев
Председатель государственного учреждения
"Аркалыкский городской суд Костанайской
области"
________________ Б. Нысанбаев
Начальник Аркалыкского городского
узла почтовой связи Костанайского
областного филиала акционерного
общества "Казпочта"
________________ Г. Башкирова
Директор учреждения "Аркалыкский
колледж экономики и права Казпотребсоюза"
________________ С. Саржанов
Директор государственного коммунального
казенного предприятия "Аркалыкский
медицинский колледж" Управления
здравоохранения акимата Костанайской области
________________ А. Мукатов
Директор государственного учреждения
"Аркалыкский психоневрологический интернат
управления координации занятости и
социальных программ акимата
Костанайской области"
________________ Н. Доценко
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Аркалыкская региональная поликлиника"
Управления здравоохранения акимата
Костанайской области
________________ И. Туранина
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Аркалыку
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________ Б. Алмагамбетов
Директор государственного учреждения
"Областной музей истории степного края
в городе Аркалыке" Управления культуры
акимата Костанайской области
________________ Г. Елтебаева
Начальник государственного учреждения
"Отдел по чрезвычайным ситуациям города
Аркалыка Департамента по чрезвычайным
ситуациям Костанайской области
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан"
________________ М. Шакибаев
Директор государственного учреждения
"Областная универсальная научная
библиотека № 2 в городе Аркалыке"
Управления культуры акимата
Костанайской области
________________ А. Нурманова
Директор государственного учреждения
"Профессиональный лицей № 2"
Управления образования акимата
Костанайской области
________________ К. Джанабаева
Директор государственного коммунального
казенного предприятия "Торгайский аграрно-
технический колледж" Управления образования
акимата Костанайской области
________________ А. Шамшин
Директор государственного коммунального
казенного предприятия "Торгайский
гуманитарный колледж имени Назипы
Кулжановой" Управления образования
акимата Костанайской области
________________ С. Тасмаганбет
Начальник "Управления статистики
города Аркалык Департамента статистики
Костанайской области Агентства Республики
Казахстан по статистике"
________________ Д. Нурлыбеков
Управляющий Аркалыкским филиалом
республиканского государственного
казенного предприятия "Центр по
недвижимости по Костанайской области"
Комитета регистрационной службы
оказания правовой помощи Министерства
юстиции Республики Казахстан
________________ С. Муканов
Утвержден
постановлением акимата