Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 39 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-3-168 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-158 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы 1), 2), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4777154,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 988686,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18421,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 30438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3739609,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1576210,0 мың теңге;
2) шығындар – 4814713,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5128,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының он бесінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"4200,0 мың теңге сомасында қаланың білім беру ұйымдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының отызыншы абзацы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде "Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалық жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының нысандары мен аумақтарын күрделі жөндеу" жобасын аяқтауға 28340,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферт қарастырылған.";
көрсетілген шешімнің 14–қосымшалары осы шешімнің 12–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы, хатшысы                          Н.Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ А.Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н.Гайдаренко
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 392 "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 мая 2012 года № 39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-3-168
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-158, опубликованное 20 января 2012 года в газете "Торгай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4777154,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 988686,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18421,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30438,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3739609,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1576210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4814713,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5128,0 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на укрепление материально-технической базы организаций образования города в сумме 4200,0 тысяч тенге;";
абзац тридцатый пункта 2 указанного решения исключить;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. В бюджете города на 2012 год предусмотрен целевой текущий трансферт из республиканского бюджета на завершение проекта "Капитальный ремонт объектов и территорий государственного коммунального предприятия "Аркалыкская теплоэнергетическая компания" акимата города Аркалыка Костанайской области в сумме 28340,0 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_________________ А.Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_________________ Н.Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата