Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 53 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қазанда № 3839 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-158 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті ІІІ сессиясының
төрағасы, Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 53 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 392 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2012 жылға
арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 392 "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 12 сентября 2012 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 октября 2012 года № 3839
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-158, опубликованное 20 января 2012 года в газете "Торгай") следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной ІІІ сессии,
секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
Приложение
к решению маслихата
от 12 сентября 2012 года № 53
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 392
Бюджет города Аркалыка на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы