Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 14 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда № 9-4-201 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына106109-баптарына сәйкес, "Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 ақпандағы № 13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3793 нөмірімен тіркелген) сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-196 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2140511,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1699871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10171,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 71386,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 359083,0 мың теңге;
2) шығындар – 2206406,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 54770,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -170665,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170665,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық жылумен жабдықтау кәсіпорындарына табиғи газ бағасындағы айырмашылықты жабуға 42770,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 16703,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 475 "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 16 февраля 2012 года № 9-4-201
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 3 февраля 2012 года № 13 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3793) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-196, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2140511,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1699871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10171,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 71386,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 359083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2206406,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 54770,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -170665,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170665,8 тысяч тенге.".
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на покрытие разницы в цене природного газа государственным коммунальным теплоснабжающим предприятиям в сумме 42770,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 16703,0 тысячи тенге;

жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 14446,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 47376,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8994,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретін мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 800,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 2310,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 17788,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 4810,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 898,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 15306,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға 1324,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға 22316,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8992,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 7749,0 мың теңге сомасында;
жастар практикасына 5575,0 мың теңге сомасында;
тұрғын үй көмегін көрсетуге 3519,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Лисаков қаласының бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттеріне 6893,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Яценко
Қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
атқарушы
________________ В. Денисенко
Мәслихаттың

на развитие теплоэнергетической системы в сумме 14446,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 47376,0 тысяч тенге.".
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8994,0 тысячи тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысячи тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому, в сумме 800,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 2310,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 17788,0 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 4810,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 898,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 15306,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев интеллектуальные школы", в сумме 1324,0 тысячи тенге;
на реализацию Программы занятости 2020 в сумме 22316,0 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 8992,0 тысячи тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 7749,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 5575,0 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи в сумме 3519,0 тысяч тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 6893,8 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Яценко
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_______________ В. Денисенко
Приложение
к решению маслихата