Әкімдіктің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 778 "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 76 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 ақпанда № 9-4-202 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес Лисаков қаулысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 778 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-197 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 13) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"13) "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде лайықты жұмысы жоқ жұмыссыздар ретінде тіркелген тұлғалар;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С. Сапароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко

О внесении изменения в постановление акимата от 29 декабря 2011 года № 778 "Об определении целевых групп населения на 2012 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 14 февраля 2012 года № 76. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 24 февраля 2012 года № 9-4-202
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения на 2012 год" от 29 декабря 2011 года № 778 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-197, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
подпункт 13) пункта 1 изложить в новой редакции:
"13) лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко