Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 37 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 мамырда № 9-4-208 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-196 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2457918,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1734035,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10171,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 51386,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 662326,7 мың теңге;
2) шығындар – 2566584,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -170665,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170665,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 5500,0 мың теңге сомасында;
кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға 490,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 16703,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 14446,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 47261,7 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 475 "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15 мая 2012 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 17 мая 2012 года № 9-4-208
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-196, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2457918,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1734035,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10171,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51386,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 662326,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2566584,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -170665,8, тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170665,8 тысяч тенге.".
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 5500,0 тысяч тенге;
на изготовление технических паспортов на объекты кондоминиума в сумме 490,0 тысяч тенге.".
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 16703,0 тысячи тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 14446,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 47261,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.