Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда № 9-5-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-136 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Таза бұлақ- Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1338379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 380673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1722,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 603,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 955381,0 мың теңге;
2) шығындар - 1352013,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 22768,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 24719,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1951,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 5000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 5000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 41402,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41402,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Ж. Мақышев
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Кенжеғарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ Е. Павлюк
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 353 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 8 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 14 февраля 2012 года № 9-5-141
В соответствии со статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-136, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1338379,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380673,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1722,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 603,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 955381,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1352013,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22768,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24719,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1951,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41402,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 41402,6 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии
районного маслихата                        Ж. Макишев
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        А. Кенжегарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата