Әкімдіктің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 371 "2012 жылға Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 92 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 мамырда № 9-5-145 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2012 жылға Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 371 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-5-137 тіркелген, 2012 жылғы 2 ақпанда "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы:
келесі мазмұндағы 18 тармағымен толықтырылсын:
"18. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Ахметов

О внесении дополнения в постановление акимата от 30 декабря 2011 года № 371 "Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2012 год"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 92. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 14 мая 2012 года № 9-5-145
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2012 год" от 30 декабря 2011 года № 371 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-5-137, опубликовано в газете "Таза бұлақ – Чистый родник" от 2 февраля 2012 года) следующее дополнение:
приложение к вышеуказанному постановлению:
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов