Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 81 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде № 9-6-148 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Аманкелді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы 2012 жылдың сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министірлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аманкелді ауданының Аманкелді селосының әкімі және ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу кезінде "Қостанай облысы Аманкелді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскерге шақырылушыларды жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қостанай облысының Ішкі Істер Департаменті Аманкелді ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын:
1) "Қостанай облысы Аманкелді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне азаматтардың шақыруын өткізуге өз құзыреті шегінде қажетті көмек көрсету;
2) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. У. Хайруллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аманкелді ауданының әкімі
С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі Істер Министрлігі
Қостанай облысының Ішкі
Істер Департаменті
Аманкелді ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ М. Р. Сыздықов
"Қостанай облысы Аманкелдi
ауданының Қорғаныс iстерi
жөніндегi бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнің бастығының
міндетін уақытша атқарушы
________ С. Ж. Балдаев
"Аманкелді ауданының
қаржы бөлімі "мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Ж. Сеилова

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 12 апреля 2012 года № 81. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 20 апреля 2012 года № 9-6-148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2012 года" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле – июне и октябре – декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Амангельдинского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Акиму село Амангельды и акимам аулов, аульных округов Амангельдинского района обеспечить доставку призывников в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Амангельдинского района Костанайской области" (по согласованию) при проведении призыва граждан на срочную воинскую службу.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Амангельдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) в пределах своей компетенции оказывать необходимую помощь государственному учреждению "Отдел по делам обороны Амангельдинского района Костанайской области" в проведении призыва граждан;
2) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С. У.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким Амангельдинского района
С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних дел
Амангельдинского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
_______________ М. Р. Сыздыков
Временно исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Амангельдинского
района Костанайской области"
___________ С. Ж. Балдаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел финансов
Амангельдинского района"
____________ Ж. Сеилова