Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 мамырдағы № 46 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда № 9-6-152 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Ж.Олжағұлова
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә.Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е.Ещанов
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Т.Карбозов

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2012 год
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 мая 2012 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 21 июня 2012 года № 9-6-152
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2012 год подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Ж. Олжагулова
Секретарь
районного маслихата                        А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник коммунального
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства
и сельского хозяйства
Амангельдинского района"
_____________________ Е. Ещанов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_____________________ Т. Карбозов