Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 20 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 сәуірде № 9-7-156 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-149 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3130605,02мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 678326,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1259,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2445210,0 мың теңге;
2) шығындар – 3143586,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 43568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -56550, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 56550,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 6979,0 мың теңге сомасында;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 14535,0 мың теңге сомасында;
6) мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 26273, 0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-26-3 тармақтармен толықтырылсын:
"6-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) алуға 20058,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 6 апреля 2012 года № 20. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 11 апреля 2012 года № 9-7-156. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3130605,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 678326,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5810,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2445210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3143586,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -56550,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 56550,4 тысяч тенге.";
подпункты 2), 5) и 6) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 6979,0 тысяч тенге;
5) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14535,0 тысяч тенге;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 26273,0 тысячи тенге;";
дополнить указанное решение пунктами 6-26-3 следующего содержания:
"6-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 20058,0 тысяч тенге.

6-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) алуға 7000,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 46113,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредиттер түсімдері көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   А. Жансүгірова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың

6-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 7000,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 46113,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        А. Жансугурова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
_____________ Печникова Т.И.
Приложение
к решению маслихата