Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 22 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-7-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-149 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3143044,02мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 695390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3746,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1259,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2442649,0 мың теңге;
2) шығындар – 3160879,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61404, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61404,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2300,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 338543,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6100,0 мың теңге сомасында;
"Әулиекөл ауданы білім бөлімінің С. Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 155 415,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15 мая 2012 года № 22. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-7-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы –  3143044,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 695390,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3746,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2442649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3160879,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61404,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61404,4 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2300, 0 тысяч тенге."
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 338543,0 тысячи тенге, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6100,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Аулиекольская школа-гимназия имени С. Баймагамбетова отдела образования Аулиекольского района" в сумме 155415,0 тысяч тенге;

мектептерде автоматты өрт дабылдамасын қондыруға 11175,0 мың теңге сомасында;
облыстық спартакиаданы өткізу жөніндегі дайындық іс-шараларына 49153,0 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 112500,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   А. Кенесбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың

на установку автоматической пожарной сигнализации в школах на сумму 11175,0 тысяч тенге;
на подготовительные мероприятия по проведению областной спартакиады в сумме 49153,0 тысячи тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 112500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        А. Кенесбаева
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
_____________ Печникова Т.И.
Приложение
к решению маслихата