Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 26 шілдедегі № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 шілдеде № 9-7-164 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-149 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 163 617,62мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 710390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 974,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 259,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 447 994,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 181 453,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 404, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 404,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 5) және 8) тармақшалары жаңа мазмұнда жазылсын:
"5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 14287,0 мың теңге сомасында;
8) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2 100,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-46-5 тармақтармен толықтырылсын:
"6-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 1 793,0 мың теңге сомасында тұрғын үй көмегін көрсетуге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
6-5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 4 000, 0 мың теңге сомасында Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Құсмұрын жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жылу беру объектілерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын өткізуге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 июля 2012 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2012 года № 9-7-164. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы –  3 163 617,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 710 390,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 974,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 447 994,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 181 453,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3 315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 404,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 404,4 тысяч тенге.";
подпункты 5) и 8) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 287,0 тысяч тенге;
8) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2 100, 0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 6-46-5 следующего содержания:
"6-4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 1 793,0 тысячи тенге на оказание жилищной помощи.
6-5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 4 000,0 тысячи тенге на проведение ремонтно-восстановительных работ объектов теплоснабжения государственного коммунального предприятия "Кушмурунская теплоэнергетическая компания" акимата Аулиекольского района.";

көрсетілген шешімнің 7-1 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"7-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден 13 427,5 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Печникова Т. И.
Мәслихаттың
2012 жылғы 26 шілдедегі
№ 34 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 270 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

пункт 7-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2011 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 13 427,5 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           Ю. Волков
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
____________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 июля 2012 года № 34
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2011 года № 270
Бюджет Аулиекольского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы