Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 50 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда № 3916 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-149 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 261 210,52мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 711 195,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 414,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 014,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 538 586,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 279 046,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 404, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 404,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағының 2), 3), 4), 5) және 7) тармақшалары жаңа мазмұнда жазылсын:
"2) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 6 761,0 мың теңге сомасында;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 43 275,0 мың теңге сомасында;
4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8 188,0 мың теңге сомасында, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 188, 0 мың теңге сомасында;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 14 870,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решением маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 4 декабря 2012 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2012 года № 3916. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 261 210,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 711 195,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 414,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 014,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 538 586,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 279 046,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3 315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 404,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 404,4 тысяч тенге.";
подпункты 2), 3), 4), 5) и 7) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 6 761,0 тысяча тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 43 275,0 тысяч тенге;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8 188,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудование кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 188,0 тысяч тенге;
5) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 870,0 тысяч тенге;

7) "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 948,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 332 666,9 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4 200,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6 100,0 мың теңге сомасында;
"Әулиекөл ауданы білім бөлімінің С.Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын түбегейлі жөндеуге 150 003,9 мың теңге сомасында;
мектептерде автоматты өрт дабылдамасын қондыруға 11 175,0 мың теңге сомасында;
облыстық спартакиаданы өткізу жөніндегі дайындық іс-шараларына 48 688,0 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 112 500,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-2 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"6-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) алуға 21 011,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11 тармағы жаңа мазмұнда жазылсын:
"11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға 186 225,0 мың теңге сомасында;
жылу энергетикалық жүйені дамытуға 119 848,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            А. Жансүгірова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Печникова Т. И.
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 50 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 270 шешіміне 1 қосымша
Әулиекөл ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышения квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 948,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 332 666,9 тысяч тенге, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4 200,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6 100,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Аулиекольская школа-гимназия имени С.Баймагамбетова отдела образования Аулиекольского района" в сумме 150 003,9 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах на сумму 11 175,0 тысяч тенге;
на подготовительные мероприятия по проведению областной спартакиады в сумме 48 688,0 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 112 500,0 тысяч тенге.";
пункт 6-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 21 011,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 186 225,0 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 119 848,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           А. Жансугурова
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
________________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 50
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2011 года № 270
Бюджет Аулиекольского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы