Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 ақпанда № 9-8-192 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі
басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына,
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 ақпандағы № 13 "Мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450
"Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3793   нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-189 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1736165,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 421143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23882,0  мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1286939,0 мың теңге;
2) шығындар – 1762621,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33200,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34348,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59656,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану) – 59656,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 8183,4 мың теңге сомада қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 6548,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1634,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 82 "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 13 февраля 2012 года № 9-8-192
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 3 февраля 2012 года № 13 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3793) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-189, опубликовано 13 января 2012 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2012–2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 1736165,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 421143,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23882,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1286939,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1762621,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33200,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34348,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59656,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59656,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 8183,4 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 6548,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1634,9 тысяч тенге.";
абзац второй пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:

"эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 18099,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       В. Ткач
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың

"на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 18099,0 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 В. Ткач
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_________ Рахметова С.Ф.
Приложение
к решению маслихата